wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dziwny tekst na stronie tytułowej sklepu

  • 2 Odpowiedzi
  • 2721 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline EURO-DEAL

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Dziwny tekst na stronie tytułowej sklepu
« dnia: Sierpień 22, 2010, 06:31:27 pm »
Witam serdecznie.
Na stronie tytułowej w miejscu gdzie na początku znajdowały się IPODY mam teraz dziwny tekst w dziwnym języku:
Excepteur sint prestashop cupidatat non proident
Lorem ipsum dolor sit amet
Excepteur sint occaecat cupidatat non proident

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Przyznaje że szukałem po translatorach informacji co to za język ale nigdzie niczego nie znalazłem.
Bardzo proszę o informacje jak się go pozbyć tym bardziej że moduł edytor tekstowy strona startowa wydaje się być skonfigurowany poprawnie.
Bardzo proszę o pomoc i POZDRAWIAM

*

Offline lazik

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Dziwny tekst na stronie tytułowej sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2010, 04:13:28 pm »
1. O ileż łatwiej by było gdybyś podał adres strony.
2. Nie wciskaj ciemnoty żeś szukał bo wujaszek google odpowiada na twoje pytanie razem z ciocią wikipedią i pozwalają na uzupełnienie klasycznego wykształcenia.
3. Moduły -> Strona startowa - Edytor tekstowy  v1.5 -> Konfiguruj -> napisz na co masz ochotę.

*

Offline Gutinio84

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Dziwny tekst na stronie tytułowej sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 11:38:57 am »
Witam
mam ten sam problem Excepteur sint prestashop cupidatat non proident  konfiguracja strony glownej niestety nie pomaga www.teleekspert.com/sklep jak to zmienic ?