wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5

  • 21 Odpowiedzi
  • 13924 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arturgod

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
    • ekoPomidorek.pl
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:39:54 pm »
oczywiście chodziło mi o wersje 1.4.9.

a co do poprawki, moja radość była przedwczesna :(
raz działa, raz nie :/

dałem sobie z tym spokój i zainstalowałem:
Cash on delivery (COD) v1.0 by maofree

i tu już śmiga i więcej rzeczy można ustawić.


jakby ktoś chciał to zainstalować pod wersję 1.8.9 to w pliku validation.php trzeba jeszcze zmienić

if ($confirm)
na
if (Tools::getValue('confirm'))

powinno zadziałać



*

Offline sofik

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 15, 2012, 10:18:31 pm »
Witam,
założyłam sklep internetowy na prestashop i wszystko pięknie tylko koszyk zakupów nie działa tak, jak powinien. Nie pozostało mi nic innego jak prosić Was o pomoc, ja, jako świeżak, nie daję rady z tym tematem, liczę więc na wyrozumiałość :)
Poniżej opis problemu. prestashop 1.4
*cel: wysyłka kurierem lub PP: z przedpłatą - przelew na konto, przelew za pośrednictwem Transferuj.pl
bądź za pobraniem
*posiadam moduły takie jak: przelew bankowy v0.5, płatność przy odbiorze v 0.3,ship2pay v1.11
Działa do momentu wybrania np - kurier przedpłata- wybór : zwykły przelew lub transferuj.pl- po kliknięciu w transferuj.pl jest ok- przekierowanie na wybór konta bankowego itp, natomiast po wybraniu zwykłego przelewu- jest różnie- wywala z koszyka (Your shopping cart is empty), albo wraca na adres dostawy- dosłownie jakieś czary mary!
Jeśli wybiorę płatność przy odbiorze (sam wkurzający fakt to ten,  ze wybieram np kuriera za pobraniem, przechodzę do wyboru płatność przy odbiorze- po czym gdy na to klikam to otrzymuję komunikat: "Wybrałeś płatność przy odbiorze jako metodę płatności.
Całkowita wartość twojego zamówienia wynosi 0,00 zł (brutto)" i mam potwierdzić zamówienie. potwierdzam i prawa strona sklepu się wygasza. A zamówienie wcale nie pojawia się w sklepie :(

Moje pytanie: co jest nie tak? Za wszelkie podpowiedzi, sugestie, pomoc - dziękuję!


*

Offline arturgod

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
    • ekoPomidorek.pl
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 25, 2012, 11:35:06 am »
ja bym obstawiał, że psuje "płatność przy odbiorze v 0.3". usuń go i zobacz czy chociaż część błędów przestanie się pojawiać.

*

Offline raf

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2012, 08:25:46 am »
Przećwiczyłem to i działa, jeśli nie zmienimy nic z poziomu koszyka.
Dodaj do koszyka
Koszyk
ilość +1
Dalej i do końca zamówienia za pobraniem

Po "Potwierdź zamówienie" robi się pusty ekran i w zamówieniu nie ma listy zamówionych towarów.

Można liczyć na poprawkę?

*

Offline raf

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2012, 09:27:25 am »
Tu jest moduł w wersji 1.0, który działa bez kombinowania na 1.4.9.
http://www.prestashop.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=52471
Nie wiem czy wolno wklejać takie linki bo strona wymaga zalogowania ale to działa. Sprawdziłem.

*

Offline Sienczek

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2012, 12:57:28 pm »

Po "Potwierdź zamówienie" robi się pusty ekran i w zamówieniu nie ma listy zamówionych towarów.

Można liczyć na poprawkę?

Podobny błąd - puste pole: ale to pewnie wina tego że to Presta 1.5 i plik validation.php nie jest taki jak powinien być

*

Offline bialy622

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 25, 2013, 12:35:24 pm »
Witam,
Zainstalowalem modul maofree_cashondeliveryfee. Jednak po potwierdzeniu zakupu wyskakuje komunikat: "Nie można załadować koszyka, lub zamówienie z tego koszyka zostało juz złożone"
Zgodnie z instrukcja dodalem nowy status zamowienia, i do tego utworzylem również pliki cashondeliveryfee.html oraz cashondeliveryfee.txt, które umieściłem w foderze mails -> pl oraz mails -> en. Napisane rowniez bylo, ze by dodac wpis do defines.inc.php w tym pliku jest napisane ze wpisy z zamowien sa w pliku config.inc.php wiec tam dodalem linijke: define('_PS_OS_CASHONDELIVERYFEE_', Configuration::get('PS_OS_CASHONDELIVERYFEE'));
Te wszystkie operacje jednak nie pomogły.
Mam preste 1.4.4.1

Proszę o pomoc.
Z góry wielkie dzięki