wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z templatką caxid_adidas - pomocy

  • 3 Odpowiedzi
  • 1295 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dabal1

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Problem z templatką caxid_adidas - pomocy
« dnia: Luty 12, 2011, 06:40:03 pm »
Witam,
Na nową, czystą instalację prestashop PL wersja: 1.3.1.1 wgrałem templatkę caxid_adidas (www.sklep.czarnaowca.com). Zrobiłem wszystko tak jak było opisane w instrukcji do templatki, ale nie działa mi to poprawnie, a powinno działać jak na stronie http://demo.caxidtemplates.com/prestashop/Adidas/. Po kliknięciu na dowolny produkt na mojej stronie głównej nie wyświetla się opis produktu. Wyświetla się góra i lewa kolumna jak należy, ale nie ma opisu przedmiotu i stopki. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić, żeby działało tak jak na stronie demo? Za wszystkie sugestie z góry dziękuję.
Mariusz Dąbrowski

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z templatką caxid_adidas - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2011, 08:48:47 pm »
Cieżko coś powiedzieć. Może być kilka powodów, może coś z kodem, coś w nazwie nie tak, może cos z serwerem.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline dabal1

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Problem z templatką caxid_adidas - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2011, 10:58:00 pm »
No tak, ale to nie rozwiązuje mojego problemu :) Instalowałem wcześniej inne templatki na czystą prestę i działały tak jak należy, a gdy znalazłem taką, która mi odpowiada to jest problem. Może ktoś inny już ją instalował i miał ten sam problem i sobie z nim poradził?
Mariusz

*

Offline dabal1

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Problem z templatką caxid_adidas - pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2011, 01:36:01 am »
Już sobie poradziłem nakierowany drobną podpowiedzią devianta, że może być coś nie tak z nazwami. Wgrałem sobie aktualną prestę angielską i wszystko działa jak należy.
Mariusz