wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Potrzebna pomoc w zmianie kategorii

  • 2 Odpowiedzi
  • 2969 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gutek2184

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Potrzebna pomoc w zmianie kategorii
« dnia: Luty 26, 2011, 09:07:26 pm »
Witam bardzo proszę o pomoc męczę się już dłuższy czas z tym problemem. Mianowicie chodzi mi o powiększenie butonów graficznych typu block_header w kolumnie kategorii na grubsze szerokość jest ok ale są za wąskie.
2. Oraz kolejny problem z tym związany stworzyłem sobie gify graficzne (butony) ale jak podmienięgo w img to ten sam pojawia mi się na trzech kolumnach min. Nowe Produkty, Kategorie , Informację jak zrobić aby każdy miał oddzielny kolor?

Wiem że to robi się w css więc proszę o dokładną informację bo już nie daję rady się z tym męczyć przejrzałem sporo wątków na forum i nic.

dokładam link do zdjęcia o co mi dokładnie chodzi


Proszę o pomoc. I dokładne instrukcje.

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Potrzebna pomoc w zmianie kategorii
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 11:15:33 am »
Poszukaj w css nazwy "block_header.jpg". Ten plik to tło nagłówka zwykłej kolumny. Jeżeli chcesz mieć dla każdej kolumny inne tło to musisz utworzyć osobne znaczniki dla każdego, potem w modułach pozmieniać w plikach tpl na te nowe znaczniki aby brało odpowiednio z css. Zobacz jak jest zrobione tutaj: http://elmaro.vizz.pl/themes/elmaro/css/global.css
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline gutek2184

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Potrzebna pomoc w zmianie kategorii
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2011, 10:51:22 pm »
Wiesz co kolego takich ludzi jak ty to tylko na rękach nosić DZIĘKI TYLE GODZIN PRACY NA MARNE!!!!!! jedna podpowiedź i temat zamknięty w 5 minutek.  Pozdrawiam