wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

jak zmienic wielkość czcionki w informacjach dla klienta który realizuje.....

  • 3 Odpowiedzi
  • 3248 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slawek12

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
 który realizuje zamówienie. Chodzi mi o wielkośc liter np "Zgadzam się i akceptuję warunki regulaminu", a potem jeszcze pola wyboru " Zapłacę przelewem z góry" lub Zapłać przy odbiorze" itd. Będę wdzięczny za pomoc jak ktoś wie:)
Pozdrawiam:)

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Najszybciej zrobisz to w global.css. Zapewne teraz one są z jakimś znacznikiem, który określa jak wyglądają itd. Musisz dodać klasę w css i odpowiednio ją dostosować do własnych potrzeb. Następnie w plikach tpl znajdziesz te klasy co były na początku, podmienisz na swoje i gra. Jak coś to napisz do mnie to Ci pomogę z tym.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline slawek12

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Dzieki za chęc pomocy :) Szukałem juz w global.css i nie mogłem sobie jednak z tym poradzić. Przejrzałem to dośc dokładnie i chyba musi to byc inne miejsce bo inne rzeczy udało mi sie zmienic a tego jednak nie:( Szukałem też trochę w modułach ale to rochę skomplikowane. Piszesz też że musze dodać klasę w css a to jak narazie jest dla mnie za trudne.  :(

*

Offline mgr_metal

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
    • Tworzenie stron internetowych Rzeszów
proponuje zainstalowac sobie dodatek do firefoxa "firebug"

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/firebug/

nastepnie kliknij prawym przyciskiem myszy na elemencie ktory chcesz zmienic i daj "zbadaj element"
w prawym dolnym rogu wyswietla sie style z ktorych korzysta dany element oraz informacje w jakim pliku i w jakiej linii mozna to zmienic
Tworzę profesjonalne  strony www Rzeszów oraz sklepy internetowe