wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduły płatności online ... a PrestaShop

  • 80 Odpowiedzi
  • 130064 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline shadov

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 20, 2011, 12:46:16 am »
1. paczka została pobrana ze strony http://prestashop.pl/pliki.html i była opisana jako PrestaShopPL_1.4.zip a po instalacji w stopce jest 1.4.2 (sprawdzałem 3razy)
2. Chodzi oczywiście o przelewy24
3. Przetłumaczone raczej źle, zip = skompresowane archiwum

Cytuj
Wiec albo kolego nie wiesz sam co instalujesz albo porobiles bledy.
Błędem jest złe tłumaczenie i nieprawidłowa stopka.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 20, 2011, 09:09:51 am »
1. paczka została pobrana ze strony http://prestashop.pl/pliki.html i była opisana jako PrestaShopPL_1.4.zip a po instalacji w stopce jest 1.4.2 (sprawdzałem 3razy)
2. Chodzi oczywiście o przelewy24
3. Przetłumaczone raczej źle, zip = skompresowane archiwum
Błędem jest złe tłumaczenie i nieprawidłowa stopka.

Wszystko jest ok. Zarówno przelewy24 jak i poprawna stopka. Nie ma błędów w tłumaczeniu jet taki moduł, a pobrałeś wersje 1.4.2. Pobierz 1.4.1 to jest wersja stable. 1.4.2 jest rozwojowa.
Tutaj masz zrzuty do zip: https://subversion.assembla.com/svn/PrestashopPL/

*

Offline tomi

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 61
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Projektowanie stron
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 25, 2011, 12:06:47 am »
Nie instaluje presty niestabilnej (chociaz pierwsze wersje stabilnej tez maja sporo bledow) takze nie radze rowniez poczatkujacym. Co do wersji to koles z Presta Team pisal ze bedzie po 23 a nie sciagalem w ostatnich dniach instalki bo 1.4.1 miala drobne bledy w css wiec mialem poprawiona swoja.

a ZIP to nie tylko archiwum :) to takze Zone Improvement Plan - kody pocztowe w USA
pzdr

*

Offline shadov

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 25, 2011, 12:58:31 pm »
Tylko że komunikat o błędzie pojawił się podczas instalacji modułu z paczki ZIP.

Poza tym w zazwyczaj jeśli chodzi o kody pocztowe to w większości przypadków w angielskim stosuje się zapis "ZIP code" lub "Postal Code" więc w tym komunikacie na pewno chodzi o archiwum zip (Wystarczy zajrzeć do słownika)

*

Offline gumibear

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2011, 11:20:12 pm »
Witam,
Pytanie mam: kto z Was bawił się modułem transferuj.pl pod presta 1.3.7? Bo ja właśnie się bawię i nijak nie mogę zmusić tego moduła do poprawnej pracy. :/
Zaczęło się od wyłożenia się na kodowaniu utf-8 w module FPDF (sic!) - płatność zatrzymywała się na validation.php i wyrzucało błąd 'FPDF error: Unsupported font type: TrueTypeUnicode'
Po zmianie pdf na cp1250 puszcza dalej ale nie wysyła żadnych danych odnośnie płatności.
podgląd
Oczywiście wszystkie wymagane parametry są uzupełnione (tj. ID sprzedawcy, kod potwierdzający i IP serwera).
Ale żeby było zabawniej to mimo zaistniałych błędów zamówienie dostaje status zapłaconego!

Jest w stanie ktoś wspomóc dobrą radą?
Instalował ktoś już transferuj.pl na wersji 1.4? Działa?

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 27, 2011, 11:28:10 pm »
Witam,
Pytanie mam: kto z Was bawił się modułem transferuj.pl pod presta 1.3.7? Bo ja właśnie się bawię i nijak nie mogę zmusić tego moduła do poprawnej pracy. :/
Zaczęło się od wyłożenia się na kodowaniu utf-8 w module FPDF (sic!) - płatność zatrzymywała się na validation.php i wyrzucało błąd 'FPDF error: Unsupported font type: TrueTypeUnicode'
Po zmianie pdf na cp1250 puszcza dalej ale nie wysyła żadnych danych odnośnie płatności.
podgląd
Oczywiście wszystkie wymagane parametry są uzupełnione (tj. ID sprzedawcy, kod potwierdzający i IP serwera).
Ale żeby było zabawniej to mimo zaistniałych błędów zamówienie dostaje status zapłaconego!

Jest w stanie ktoś wspomóc dobrą radą?
Instalował ktoś już transferuj.pl na wersji 1.4? Działa?

W 1.4 jest ten moduł. Nie testowałem ale chętnie przetestuję. Czy w transferuj istnieje jakaś możliwość danych testowych? Nie mam tam konta i nie mam potrzeby zakładania stąd pytanie, żebym mógł przetestować?

*

Offline kielcpio

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 31, 2011, 12:43:43 pm »
Witam
Czy posiada ktoś może moduł płatności paybynet ?? chciałbym go podpiąć u siebie na sklepie

*

Offline gumibear

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:08:31 am »
W 1.4 jest ten moduł. Nie testowałem ale chętnie przetestuję. Czy w transferuj istnieje jakaś możliwość danych testowych? Nie mam tam konta i nie mam potrzeby zakładania stąd pytanie, żebym mógł przetestować?

Już się wyjaśniła sprawa z modułem transferuj.pl - okazało się że został mi podany błędny kod potwierdzający. Czyli zwracam honor firmie gdyż moduł działa. :)

A co do testów to niestety musisz założyć konto aby się pobawić. Oczywiście po zarejestrowaniu (10zł) możesz ustawić sobie płatność w trybie testowym w panelu sprzedawcy.

*

Offline cel3ct

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:07:33 pm »
Korzystam z modulu platnoscipl v0.3, ktory przy zmianie stanu zamowienia na "wplata zaakceptowana" lub "anulowono", wysyla dwa razy tego samego maila z potwierdzeniem. Jak to poprawic?

*

Offline przemx

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 15, 2012, 12:48:53 am »
Moduł Conora ani Payu oryginalny przez Checkout mi nie działał dlatego mam pytanie. Do obsługi Payu używam modułu platnoscipl z presty 1.4.1. Jednak w statusie zamówienia odrazu jest Towar jest już na miejscu w sklepie. Podejrzewam, ze przez to nie dostaje administrator e-maila o nowym zamówieniu. Jak to zmienić.

*

Offline ravto

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 03, 2012, 12:55:32 pm »
Witam serdecznie...
Mam problem z modułem przelewy24.pl...

Postawiłem sklep na PS1.4.4.1... klient po złożeniu zamówienie wybiera płatność albo tradycyjny przelew albo przelewy24... i tu problem się zaczyna... jak dokona poprawnej płatności to moduł powinien utworzyć zamówienie, ale tego nie robi... ?? przy błednej płatności tworzy zamówienie z odpowiednim statusem... przy poprawnej płatności koszyk klienta się opróżnia ale nie wpada do zamówień... o co kaman??

i druga sprawa... jak przekształcić te opłacone koszyki w zamówienia??

Pozdrawiam
Ravto

*

Offline MalT

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 16, 2012, 10:20:29 pm »
Czy ten moduł działa na najnowszym wydaniu?

*

Offline nataliacover

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 07, 2012, 08:07:50 pm »
Witam,
jak zrobic by w module przelew były dwa konta : dla PLN i EUR lub jeszcze trzecie dla GBP ? Mam klientów z Niemiec i UK którzy chca płacic przelewem a nie widze mozliwości dodania nowego konta i banku, chyba że czegoś nie widzę ?
Mam wersje 1.4.4.1

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 07, 2012, 09:32:29 pm »
bo nie ma takiej możliwości w standardowym module
więc trzeba dopisać taką funkcjonalność
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline TheArt

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: Moduły płatności online ... a PrestaShop
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 07, 2013, 03:12:42 pm »
Witajcie, poszukuję modułu transferuj który umożliwia doliczanie prowizji do koszyka, którą wersję i skąd pobrać oraz z jaką wersją presty zainstalować?