wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Presta 1.4 RC6

  • 2 Odpowiedzi
  • 4224 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gumibear

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Presta 1.4 RC6
« dnia: Marzec 15, 2011, 07:42:36 pm »
Witam,
W końcu znalazłem trochę czasu by poczuć przedsmak nowości... i to chyba nie był najlepszy pomysł. :)
Na początku instalator zatrzymał mi się na 4 kroku - i nie dało się przejść dalej.
Ale to nic - po zweryfikowaniu istnienia bazy dopisanie użytkownika zajęło tylko chwilkę. Niestety to nie był koniec problemów. Chwilę później okazało się że nie wyświetla się lista modułów do zainstalowania (sic!).
Ale najciekawsze doświadczenie zostało na koniec: edycja plików .tpl (np. header.tpl) niczego nie wnosiła! Dopisanie czegokolwiek, np. img src="...." powodowało że na stronie jak nie było obrazka tak nie ma.
I zupełnie nie mam pojęcia dlaczego!
Może ktoś jest mądrzejszy i mi to wyjaśni?

Dodam że próbowałem instalować na kilku różnych serwerach z tym samym efektem.
Pozdrawiam

*

Offline James

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
Odp: Presta 1.4 RC6
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2011, 08:25:02 am »
My tez nie jestesmy wrozkami. Włacz wyswietlanie bledow , sprawdz poprawnosc praw do plikow/katalogow, napisz wiecej ,postaramy sie pomoc.
Od siebie dodam ze od parunastu dni testuje wersje z SVN prawie codziennie i nie napotkalem na zaden problem przy instalacji.

*

Offline gumibear

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Presta 1.4 RC6
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2011, 11:17:44 am »
My tez nie jestesmy wrozkami.

A szkoda! ;)

A tak na poważnie: konsola nie wyrzuca żadnych błędów, chmod ustawiony prawidłowo. Jedyne błędy jakie znalazłem to błędy zgłaszane przez bazę danych:
ps_category_group Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów
ps_customer Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_customer` Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów
ps_customer_group Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_customer`
ps_employee Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_employee`
ps_image Klucze UNIQUE i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_product` Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów
ps_image_lang Klucze UNIQUE i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_image`
ps_module_currency Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_module`
ps_order_detail Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów
ps_product_attribute Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_product_attribute` Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów
ps_tax_rule Klucze UNIQUE i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `id_tax_rules_group`
ps_webservice_permission Klucze UNIQUE i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `resource`

Spróbuję jeszcze wersję z SVN - może ona będzie działać. Bo do tej pory bawiłem się wersją 1.4.0.15 pobraną bezpośrednio z prestashop.com