wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

funkcjonalności - szukam modułów

  • 0 Odpowiedzi
  • 1714 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline slwy

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
funkcjonalności - szukam modułów
« dnia: Marzec 14, 2011, 05:50:45 pm »
Dostałem propzycję realizacji sklepu na prestashop, ponieważ nie pracowałem jeszcze z tym systemem chciałbym wiedzieć, czy któreś z poniższych funkcjonalności muszę napisać sam, czy mogę dostosować jakieś moduły czy pluginy. Będę wdzięczny za odpowiedzi i informacje o ewentualnych modułach.

1. import informacji o produktach z zewnętrznych baz danych?
czy mogę dodawać produkty automatycznie na podstawie pliku csv, xml lub innego? np. ustawić crona który będzie co tydzień sprawdzał jakie są nowości i dodawał dane produkty do katalogu sklepu? produktem ma być książka, czy możliwe jest mapowanie odpowiednich pól z bazy zewnętrznej do sklepu (np. będą dodatkowe pola jak isbn, okładka twarda/miękka itd)

2. aktualizacja stanów magazynowych produktów na podstawie informacji odczytanych z zewnętrznych baz danych?

3. eksport produktów na allegro

4. pobieranie z Allegro danych o klientach w celu powiększenia bazy mailingowej

5. sprzedaż zagraniczna

6. program lojalnościowy dla klientów - nagradzane wielokrotne zakupy

7. produkty powiązane, np. kupując jeden, automatycznie MUSIMY kupić drugi.

8. oceny produktów / recenzje

9. banery / reklamy

10. kupony rabatowe

11. program partnerski (zakończone zakupem przekierowania z serwisów, w których są bannery naszego sklepu, powodują przyznanie punktów partnerowi)

12. e-czytelnia książek (coś takiego, jak np. tu: http://www.prekursor.com.pl/eczytelnia/) - czy można powiązać z produktem plik pdf który będzie dostępny online?

13. klub czytelnika - klubowicze zobowiązani do zakupu określonej liczby książek w ciągu roku, ale za to otrzymają większy rabat