wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

menu kategorii i produkty

  • 2 Odpowiedzi
  • 3135 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline skp

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
menu kategorii i produkty
« dnia: Marzec 19, 2011, 11:53:58 pm »
Witam mam taki problem z wyświetlaniem produktów w podkategoriach mianowicie jak są kategorie
Kosmetyki
             =>męskie
             =>damskie
             =>inne

 i w męskie, damskie i inne mam przykładowo po kilka produktów które są widoczne po kliknięciu w tą kategorie lecz gdy kliknie się w kategorię główną kosmetyki to wszystkie produkty powinny się wyświetlić z tych 3 podkategorii lecz nie wyświetla się nic puste okno więc pytanie jak zrobić by po kliknięciu w kosmetyki wyświetlała sie zawartość wszystkich 3 podkategorii wiem że da się to zrobić w ustawieniach produktu w ktorej kategorii maja sie wyświetlać lecz wszystkie produkty zostały zaimportowane i jest ich ok 2000 wiec w każdym to zmienić to raczej mało realne i w przypadku tych co są teraz i nowych

*

Offline wujek_bogdan

  • Moje portfolio
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Moje portfolio:
Odp: menu kategorii i produkty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2011, 08:44:45 am »
1. tworzysz kategorię np. "test"
2. tworzysz podrzędną kategorię np. "sub-test1" i drugą "sub-sest2"
dodajesz produkt np. "produkt_testowy" i wrzucasz go do głównej "test" i do podrzędnej np "sub-test2"
wtedy będzie się pojawiał w głównej i w podrzędnej

Po prostu kategoria główna też jest kategorią, a nie tylko kontenerem dla kategorii podrzędnych. Jeden produkt może być przypisany do wielu kategorii.
Moje portfolio: design.serwisamano.pl

*

Offline tuiko

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: menu kategorii i produkty
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2011, 12:25:45 pm »
tak ok to rozumie tylko co jak w sklepie już jest 2000 produktów ? wszystkie ręcznie zmieniać ? lub chodziarz czy jest taka możliwość były już tak z automatu ustawiane ?