wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Możliwości presty? wysyłka z osobnych magazynów, formy płatności zależne...

  • 3 Odpowiedzi
  • 1761 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cat11

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Witajcie

Obecnie działam na OSC, myślę nad zmianą na prestę ale mam pewne wątpliwości:

1. Czy jest taka możliwość (lub dodatek do tego) żeby produkty zostały przypisane do magazynów? np produkt A do magazynu nr 1 a B do magazynu nr 2 i gdy klient zamówi produkty z magazynów 1 i 2 zostanie mu policzona przesyłka jak za osobne paczki?(każda z innego magazynu)

2.
Czy jest możliwość przypisania form płatności i/lub wysyłki do konkretnych towarów lub kategorii? Np towar A jest płatny tylko z góry, towar B jest płatny z góry lub za pobraniem a C jest płatny tylko za pobraniem ?

3.
Czy jest dostępny(i gdzie?) moduł do automatycznego importu produktów i klientów z OsCommerce?

*

Offline yacenty

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 77
  • 0
Odp: Możliwości presty? wysyłka z osobnych magazynów, formy płatności zależne...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2011, 02:07:51 pm »
odgrzeję lekko kotleta - mam zbliżony problem.
czy jest możliwość zdefinowania 2 magazynów?
Np - lokalizacja A, lokalizacja B.

Domyślnie chciałbym aby sprzedawały się rzeczy z magazynu A, jednak jeśli byłby brak na stanie w A to mógłby sobie sprzedać z B.

Czy ktoś ewentualnie byłby chętny napisać mi taki moduł? oczywiście za rozsądne wynagrodzenie

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Możliwości presty? wysyłka z osobnych magazynów, formy płatności zależne...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2011, 08:02:01 pm »
wlasciwie to presta nie ma magazynu
jak masz magazyn to masz tez dokumenty magazynowe i ich obieg
jest jego namiastka, to co moglibysmy nazwac magazynem to przypisanie do roota kategorii
a ze jest obecnie jeden to wszystko w temacie

modulu tez nikt ci nie napisze bo musialby przerabiac polowe presty, a ile bledow by przy tym nowych powstalo - zgroza

zreszta prestashop ma do czego innego sluzyc a nie do obrotu magazynowego
w wersji 1.5 zapewne powieksza ilosc dostepnych kategorii glownych ale pod katem multi sklepu

a tak na marginesie po co przerzucanie towarow z magazynu do magazynu?
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline yacenty

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 77
  • 0
Odp: Możliwości presty? wysyłka z osobnych magazynów, formy płatności zależne...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2011, 11:06:56 am »
chodziło mi o magazyn rzeczywisty i magazyn wirtualny,
rzeczy które są fizycznie na stanie, a rzeczy które są w hurtownii