wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kategorie - kolejność

  • 20 Odpowiedzi
  • 11298 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gyzamaz

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • www.PoliGrafNet.eu
    • Zajmujemy się tworzeniem reklamy internetowej oraz tradycyjnej grafiki wydawniczej - od projektowania po druk oraz kampaniami reklamowymi.
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2009, 03:39:41 pm »
galganka jesli masz 30 kategorii i chcesz ładnie je posortwac tak jak Ty chcesz to piszesz tak jak pisalem :) w październiku 02, 2009, 08:05:25

*

Offline motorider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 66
  • 0
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2009, 07:30:41 pm »
Tłumaczenia dodaje się w zapleczu sklepu, Narzędzia->Tłumaczenia

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2009, 06:52:37 pm »
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline ProfWer

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2009, 04:02:02 pm »
Sama stosuje sposób ze spacjami... najprostszy wq mnie :)
jak chcesz dodać kategorie [np 30] to radze przemyśleć rozkład i kolejność... następnie można podpatrzeć które z kategorii układają się alfabetycznie [to eliminuje każdą dodatkową spacje :)]

*

Offline tylda

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:50:44 pm »
Witam serdecznie. PrestaShop Version 1.2.2.0 - 0.334s
Jak już wyżej ktoś radził, nie potrzeba 30 spacji, lecz przed nazwą kategorii wpisujemy 01. ; 02. ... 99. (np. 30.Buty gumowe). Cyfrowy prefiks pozostaje niewidoczny nawet w Panelu administracyjnym (także w przeglądarce). To załatwia problem z definiowaniem kolejności kategorii, choć krótka informacja na ten temat na zakładce dodawanej kategorii, byłaby na pewno bardzo wskazana. Tu sugestia do autorów. Piszę o tym, bowiem sam zaraz po pierwszej instalacji PrestaShop, zmarnowałem chyba ze dwie godziny na tę sprawę.
Wyżej opisany sposób nie jest jednak pozbawiony wad. Przy kilkudziesięciu kategoriach, modyfikacje w numeracjach mogą przysporzyć naprawdę sporo pracy. Mogą też mnożyć się pomyłki, gdyż jak już wspomniałem, w Panelu administracyjnym numerków już nie widać. Dlatego system "strzałeczkowy" przyjęty dla ustawiania kolejności wyświetlania produktów, byłby o wiele sensowniejszym rozwiązaniem tego problemu.
P.S.
Zauważyłem, że kolejność wyświetlania produktów przez przeglądarki, jest dokładnie odwrotna od kolejności ustawionej w Panelu administracyjnym.

*

Offline subduer

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
    • Darmowy kurs pozycjonowania
Odp: Kategorie - kolejność
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2010, 01:52:44 pm »
Cześć,

zainstalowałem 1.3.1 i w przecieństwie do tej poprzedniej... nie ma tu trojkącików z sortowaniem, takie troche głupie, bo raczej nowsze wersje powinny być bardziej użyteczne, a w tym wypadku jest odwrotnie.
Oczywiście mogę się skupić na powyższych rozwiązaniach. Rozumiem, że prostszej metody, drag&drop czy choćby strzałkami góra i dół, już nie ma? Czy tylko ja jej nie widzę?
http://ecommerce.pogrudka.com/ - Uzupełnij ankietę dotyczącą e-biznesu

http://darmowy-kurs-pozycjonowania.pogrudka.com/ - Darmowy kurs pozycjonowania