wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM

  • 4 Odpowiedzi
  • 3607 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jacek_Kaplica

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM
« dnia: Kwiecień 12, 2011, 05:50:22 pm »
Witam,

na pocztek podaje link: http://bogactwowin.pl/

wgrałem wersję presty 1.4.0.17 nie z fimatecu tylko z prestashop.org - wszystko poszło gładko - do tego  ściągnąłem skórkę również pod 1.4 wersję o nazwie "Matrice" , przekopiowałem folder "matrice" do "themes/matrice" a w panelu administratora wgrałem trzy moduły - na które również otrzymałem pozytywną odpowiedź "skryptu" żę wgrały się bezproblemowo. Były to: blocklangcurr, blocktopmenu, promotions.

Główna strona jak widzicie w linku wygląda zupełnie nie tak jak oryginał: http://kamel.kelkoul.free.fr/matrice/

1. Co z tym zrobić ?
2. Czy ktoś miał podobne problemy z górną i dolną częścią strony jak ja ?
3. Przyznam szczerze że pare tygodni już z tym walcze i niezbyt mi się uśmiecha wgrywanie wszystkiego po kilka razy dziennie by metodą prób i błędów ciągle badać wyjście z tej sytuacji.

Z GÓRY DZIĘKI TYLKO ZA KONKRETNE WYPOWIEDZI... NIE ZAŚMIECAJ TEMATU jak nie masz merytorycznej odpowiedzi...

PS. z prestashop.org ściągnąłem spolszczenie ( wiadomo niepełne ) ma formę rozszerzenia "pl.gzip" jak chociaż tą część zaimplementować ?

*

Offline miniek

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:10:51 pm »
przede wszystkim zapoznać się z wszystkimi plikami jakie miałeś w paczce ze skórką. A w szczególności z plikami w katalogu DOC. A tam z kolei w szczególności z hook.jpg

Mam nadzieję, że odpowiedź jest wystarczająco konkretna aby uznać, że tematu nie zaśmieca. Ale skoro autor zwraca się z taką prośbą to ja również mam jedną - przed zadaniem pytania proszę o zapoznanie się z pełną dokumentacją pobranych materiałów a nie zaśmiecanie forum.

*

Offline Jacek_Kaplica

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:30:46 pm »
z tego co widzę w 1.4 moduły nie dzielą się na takie jak w obrazku hook.gif nie ma podziału na lewo, prawo, footer itp.

a kwestia językowa ? jak na obecną chwile wprowadzić jakiekolwiek spolszczenie ?

*

Offline Jacek_Kaplica

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2011, 06:31:49 pm »
a nie sory, dzielą się :) nie ta zakładka

*

Offline Rais

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Presta 1.4 + skórka Matrice - PROBLEMY Z WYGLĄDEM
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:21:32 pm »
a kwestia językowa ? jak na obecną chwile wprowadzić jakiekolwiek spolszczenie ?

Zakładka "Tools" -> Translations -> Import a language pack manually