wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji

  • 10 Odpowiedzi
  • 7360 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« dnia: Kwiecień 20, 2011, 05:11:07 pm »
Witam
Mam sklep na preście 1.3 pod adresem www.tanietusze.eu. Chciałem uaktualnić do 1.4 ale najpierw testowo zainstalowałem w innym katalogu na nowej bazie danych. Po instalacji nie wyświetla się strona sklepu: błąd 500. Panel admina działa, wczoraj był tam komunikat o włączeniu fopen na serwerze, poprosiłem administratora serwera, dziś to zrobił ale efektu nie ma.
Identycznie było kilka tygodni temu kiedy zastanawiałem się nad wersją, 1.4 angielska tak samo nie zadziałała, wersja 1.3 bez problemu.
Poza tym w panelu administratora nie wyświetlają się moduły.
Może ktoś poradzi co z tym fantem zrobić.
Instalacja wg zaleceń, prawa do plików ustawione prawidłowo.
Strona testowa jest pod adresem www.tanietusze.eu/test. Hosting od lat mam płatny (firmowy) na webserwer.pl

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2011, 07:12:09 pm »
Jak dam dla modules prawa 777 to w panelu admina w modułach nic sie nie wyswietla, jak dam 664 to wyswietla się pusta tabela modułow z mozliwoscią dodania modułu. Próbuje z nadawaniem różnych uprawnień ale nic nie wychodzi a wydaje mi się, że w modułach tkwi problem, że sklep sie nie wyswietla - tak jakby moduły nie były zainstalowane.
Jak je uruchomic ?

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2011, 09:26:24 am »
poczekaj na wersje 1.4.1 :) albo nawet 1.4.2
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2011, 11:53:12 am »
Już działa - pomoc techniczna webserwer.pl dokonała modyfikacji ustawień serwera, a swoją drogą to na pewno poczekam zanim zaktualizuję, na razie chcę zobaczyć czy jest jakaś widoczna zmiana.

*

Offline koperator

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:08:23 pm »
Witam, u mnie także nie widzi nic w zakładce moduły....co dokładnie zrobiłeś lub co zrobili admini od serwera....pozdro koperator

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2011, 02:28:41 pm »
Nie wiem co zrobili, nie informowali mnie szczegółowo, w każdym razie chyba w konfiguracji php coś zmieniali. W logach podobno nic nie było, proces się rozpoczynał i bardzo szybko kończył.

*

Offline koperator

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:44:02 am »
Witam, kurde na iswift.pl niestety nie wiedzą co się dzieje...nie wiem co robić bo zainstalowałem najnowszą angielską wersje i jest to samo....jeżeli możesz to napisz do swoich adminów co dokładnie było przyczyną tego błędu (bo miałem identycznie tak jak Ty błąd serwera 500 niekiedy, i nic w zakładce moduły) i niech napiszą co dokładnie zmienili w konfiguracji php.....może być pomocne dla innych użytkowników a tym czasem instaluje starszą wersje i zobaczę czy jest to samo.

*

Offline koperator

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2011, 05:12:01 pm »
Hehe no to już nie wiem co jest nie tak ale po zainstalowaniu presty 1.3 wszystko jest ok ale nie wiem nadal czemu po zainstalowaniu 1.4 nic nie pokazuje w zakładce Moduły....na razie sobie daruję sklep pod nowszą 1.4 ale jak by ktoś miał takie same problemy i naprawił to proszę o info....

*

Offline Noob

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2011, 06:25:00 pm »
Co do iswift i 500 to on już tak ma , a co do niewidocznych modułów w PA wystarczy usunąć kilka zbędnych modułów z ftp po prostu jest ich za dużo a iswift za mało pamięci domyślnie daje.
Dlatego prędko wyniosłem się z iswift do nazwa i jestem zadowolony :)

*

Offline koperator

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:21:16 am »
Oooooo Panie  ;D masz racje już działa ale czad....usunąłem kilka modułów i wszystko wróciło do normy...dzięki wielkie.....

*

Offline d2b

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Seo Blog
Odp: Presta 1.4 - nie ma strony sklepu po instalacji
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:45:14 am »
Nie wiem co zrobili, nie informowali mnie szczegółowo, w każdym razie chyba w konfiguracji php coś zmieniali. W logach podobno nic nie było, proces się rozpoczynał i bardzo szybko kończył.

Było by miło poznać odpowiedz co należy zmienić w tym przypadku. ??
Czyżby czas wykonywania skryptu ??
Pomoc w zakresie instalacji / modyfikacji / błędów.
Zainteresowania: Grafika, Pozycjonowanie, Sieci Komputerowe, Programowanie.