wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Tłumaczenia

  • 0 Odpowiedzi
  • 1179 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rkonik

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Tłumaczenia
« dnia: Maj 01, 2011, 01:16:00 pm »
Zacznę od przywitania. Jest to mój pierwszy post na tym forum i związany z PrestaShop.
Najczęściej używam Joomli do tworzenia stronek. Niestety po pokazaniu się nowej wersji 1.6 troszkę się pozmieniało dla mnie na plus. Ale do rzeczy
Chciałem postawić sklep początkowo myślałem o Joomla + VM. Niestety nie zapowiada się aby VM szybko powstał czy w ogóle powstał na 1,6. Dlatego postanowiłem znaleźć alternatywę po kilku lekturach itp padło na wybór pomiędzy:
PrestaShop
OpenCart
i Magento
Ostatni dosyć szybko odpadł ponieważ aż tak wielki CMS nie jest mi potrzebny.

Ciągle waham się pomiędzy PS i OC. Choć skłonny jestem bardziej ku PS. Po zainstalowaniu mam parę rozczarowań. Może być to spowodowane (i raczej jest) brakiem wiedzy na temat tego CMS-a.
Pierwsze to dokumentacja praktycznie nie istnieje w porównaniu z joomlą która ma niesamowicie ładnie rozwiniętą dokumentacje.
Wstępnie poszukuje takich informacji:
Zainstalowałem PS z http://www.prestashop.com/
Ku zaskoczeniu nie można odrazu było zainstalować języka polskiego. ale:
Tools -> Translations -> Add a language (wybrałem polski) super doinstalowało się niestety nie wszystko jest przetłumaczone, ale mogę zrobić to ręcznie (bardzo fajna opcja)
I tu pytanie Czy w jakiś sposób pojawia się aktualizacja tłumaczenia czy już jestem skazany na ręczne tłumaczenie do końca??
Czy jest jakikolwiek dokumentacja odnośnie tworzenia modułów?? Jak i pozycji w templatce i o templatce ??