wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jaki serwer polecacie?

  • 5 Odpowiedzi
  • 6586 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ayahuasca

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Jaki serwer polecacie?
« dnia: Maj 23, 2010, 10:01:45 pm »
Witam,

Chciałbym postawić sklep PrestaShop, ale zastanawiam się jaki hosting będzie najlepszy. Sklep nie będzie duży, nie będzie zajmował sporo miejsca, ale ruch mam nadzieje, że będzie spory :) W każdym razie nie potrzebuje jakichś niestandardowych rozwiązań. Obecnie korzystam z usług OVH i jestem zadowolony, ale wybrałem ich na zasadzie "pierwszy lepszy". Może jest jakiś inny hosting, który moglibyście polecić? Zależy mi na tym samym co wszystkim - niezawodność, niskie ceny i możliwość bezproblemowego postawienia sklepu.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

*

Offline fizyk

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Jaki serwer polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2010, 11:45:35 pm »
poszperaj na forum, jest zmajstrowany na to wątek. coś sobie wybierzesz ;)

*

Offline przemex

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Jaki serwer polecacie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2010, 01:38:25 am »
Polecam serwer KYLOS
http://panel.Kylos.pl/aff.php?aff=106

dobra cena, parametry, szybka pomoc adminów nawet w nocy !

*

Offline chojnam

  • Użytkownik
  • **
  • 46
  • 0
Odp: Jaki serwer polecacie?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2010, 09:53:12 pm »
Jak chcesz dobry stablilny to

www.linuxcom.pl
-polecam ze względu na dostęp do konta przez ssh ( dostęp do konsoli linux-a )
-bardzo sprawna pomoc techniczne przez GG zawsze ktoś ci odpowie

www.netmark.pl
-tez nigdy nie miałem z tą firmą problemów
-dobre ceny za domeny

wpisz w google fraze " dobry serwer pod www" i tam na pewno znajdziesz te dwie firmy hostingowe jako jedne z najlepszych.

Jak chcesz tani to zapraszam na allegro.pl ale może się okazać że serwer, który wykupisz za 5zł na rok zaoszczędzając 50-100zł będzie ci sprawiał ciągle problemy.

A jeszcze firma www.az.pl fajne promocje, ale jak byś chciał dodzwonić się do pomocy technicznej polecam patent jednego z moich przyjaciół czyli :
Dzwoń do działu kosztów i należności tam zawsze ktoś odbierze :), potem opowiedz co cię boli, a pani jak będzie miła połączy cię  do działu technicznego. Poza bardzo dużymi trudnościami w dodzwonieniu się do az nie mogę na nich narzekać. Po1-2 dniach dzwonienia problem był rozwiązany

*

Offline M. Juch

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
    • Zagraj SAM
Odp: Jaki serwer polecacie?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2010, 10:45:28 pm »
Co jak co, ale az.pl to zdecydowanie odradzam.  Może mam pecha, ale połączenie z bazą danych jest tragiczne. Na tyle, że nawet bym nie próbował tam stawiać presty. Serwer działa  miło, ale  bardzo często zrywa połączenie z bazą danych. W przypadku presty  to nie może dobrze się skończyć.
Gry logiczne, łamigłówki dla dzieci czołowych światowych producentów - sklep Zagraj SAM

*

Offline Adam Wh

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Jaki serwer polecacie?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2011, 10:15:51 pm »
No właśnie. Czy udało się komuś uruchomić przyjazne URL-e na az.pl?