wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

PILNE ZLECENIE

  • 2 Odpowiedzi
  • 1432 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pavomils

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
PILNE ZLECENIE
« dnia: Maj 09, 2011, 03:39:01 pm »
Od razu do rzeczy.

Zainstalowałem sklep w ver 1.3 na serwerze nazwa.pl.  www.dsitrading.pl
Kupiłem szablon http://addons.prestashop.com/en/high-tech/2230-prestashop-electronics-template.html

Zgodnie z instrukcją załączoną do szablonu wykonałem poszczególne kroki, czyli wgranie plików szablonu oraz modułów na serwer i właśnie w tym miejscu pojawił się pierwszy problem a mianowicie jak tylko na serwerze pojawią się foldery z modułami, wtedy w panelu admina klikając na zakładkę "moduły", pojawia się pusta lista. Jeśli usunę z serwera te pliki to lista jest znowu dostępna.
Drugi problem można zauważyć korzystając ze sklepu (www.dsitrading.pl), kiedy klikniemy na jakikolwiek produkt to nie dość, że nie wyświetlają się żadne informacje to dodatkowo znika prawa kolumna.
Generalnie najbardziej martwią mnie te 2 ww zagadnienia. Dodatkowo chciałbym jeszcze żeby poprawić brakujące tłumaczenia i jakieś drobne kosmetyczne prace (grafika).


Zainteresowanych proszę o kontakt
mail: pavomils@gmail.com
gg: 437157

PILNE!!!

*

MERA

  • Gość
Odp: PILNE ZLECENIE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 04:07:52 pm »
Moja rada ,to zmienić serwer na inny bo na nazwa.pl są ciągle problemy.Druga sprawa to któryś z modułów ma konflikt i trzeba go usunąć aby się wyświetlały wszystkie.Ja mam na d2.pl www.mera.auto.pl i 25 000 pozycji i świetnie śmiga bez problemowo.

*

Offline pavomils

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: PILNE ZLECENIE
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2011, 06:42:47 pm »
Udało mi się już rozwiązać problem z modułami. Wystarczyło usunąć trochę kodu na początku i smigają.

Nadal pozostaje problem z wyświetleniem produktu na stronie. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o kontakt. Oczywiście zapłacę!!!
Przypominam
pavomils@gmail.com
gg: 437157