wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Błedne ilosci produktów w edytowanym zamówieniu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1547 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Błedne ilosci produktów w edytowanym zamówieniu
« dnia: Maj 10, 2011, 07:31:33 am »
Presta 1.3.1. - klient składa zamówienie na 2 lub więcej sztuki towaru, w szczegółach zamówienia kwota się zgadza ale ilości nie : jest 1 sztuka, w mailu potwierdzającym do sklepu ilości są prawidłowe, w mailu do klienta 1 sztuka.
Może ktoś pomóc ?

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Błedne ilosci produktów w edytowanym zamówieniu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2011, 08:16:24 am »
jak poprawiłem w tabeli bazy order_detail ilości na prawidłowe to oczywiście w szczegółach zamówienia jest juz dobrze ale wygląda na to, ze nie są właściwie zapisywane ilości w bazie danych co jest o tyle dziwne, że jak sklep stawiałem i robiłem kontrolne zamówienia to było dobrze.
Poradźcie co z tym zrobić, gdzie poprawić.

*

Offline wojsiw

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: Błedne ilosci produktów w edytowanym zamówieniu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2011, 12:07:57 pm »
No więc ustaliłem, że błąd wywołany jest przez moduł wysyłki za pobraniem wersja v0.5-tylko kiedy klient wybiera pobranie to w bazie danych zapisują się ilosci -1.
Problem zlokalizowany ale nie rozwiązany bo przesyłka za pobraniem jest potrzebna.

*

Offline rrud

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Błedne ilosci produktów w edytowanym zamówieniu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2011, 01:31:47 am »
Mam to samo! Tylko u mnie na odwrót - przy zamówieniu za pobraniem wyrzuca mi cały stan magazynowy do zamówienia. Przykładowo Klient zamawia 1 szt. Przy podsumowaniu koszyka, jest prawidłowo 1 szt., ale w podsumowaniu produktów jest - Ilość 91 - Magazyn 90. Czyli wrzuca cały stan magazynowy w zamówienie. Klient ma tak samo w swoim podsumowaniu, bo dzwonił, że mu nabiło kilkanaście tys. zł!
Sprawdziłem i winny jest moduł Płatności przy odbiorze v. 0.5.
Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Po zainstalowaniu modułu chyba nie było tego problemu. Potem moduł był przez chwilę wyłączony. po ponownym włączeniu pojawiły się problemy. Spróbuję jeszcze przeinstalować moduł, ale dobrze byłoby wiedzieć gdzie tkwi problem.