wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

sklep z jednej domeny kopiowany na drugą

  • 0 Odpowiedzi
  • 998 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hera

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
sklep z jednej domeny kopiowany na drugą
« dnia: Czerwiec 06, 2011, 05:01:18 am »
Witam

Przejrzałem już chyba wszystkie wątki związane z problemem przenoszenia sklepu.

Widzę, że to dość duży mankament prestashop.
Mój problem jest następujący. Docelowo mam mieć 3 sklepy, wszystkie będą oparte na tym samym szablonie i logo, zmieniać się będzie tylko nazwa domeny i nazwa przy logo.
Szata graficzna i wszystko inne będą takie same. Po wykonaniu przez firmę zamówienia na pierwszy sklep, miałem obietnicę, że wystarczy później utworzyć nowe domeny i podpiąc (przekopiować sklep) do katalogów głównych domen.

Pojawił się jednak problem. Po przekopiowaniu sklepu pod nową domenę, gdy wpisujemy nową domenę ta automatycznie przekierowuje na poprzednią domenę. Na serwerze już sprawdzałem ustawienia, serwis zajmujący się moim kontem hostingowym także sprawdzał. Na 100% nie mam ustawionego żadnego przekierowania.
Szukając wpisów w plikach i ustawieniach sklepu, też wszędzie jest już ustawione nowa domena. Plik config także jest poprawnie, także wg. serwisu, który robił ten sklep. Oniw ramach dobrej współpracy chcą ten drugi sklep pod drugą domenę zainstalować ponownie. Ale, ja bym bardzo chciał móc sam kopiować ten sklep.

Dlaczego sklep skopiowany z jednej domeny do drugiej wciąż przekierowuje do poprzedniej domeny??

pozdrawiam