wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak przesunąć moduły ?

  • 4 Odpowiedzi
  • 1494 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bankers

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Jak przesunąć moduły ?
« dnia: Lipiec 22, 2011, 12:42:29 am »
Usunąłem moduł - walutowy oraz językowy ponieważ chciałem by nad logo nie było żadnego zbędnego syfu. Gdy to zrobiłem to opcje - Kontakt, mapa strony oraz dodaj do ulubionych zajely ich miejsce. Jak zrobi by wspominane trzy moduly przesunac w prawo ? blizej wyszukiwarki.

W opcji - Moduły - Strona startowa - Edytor tekstow - gdy dodaję logo jest ono po lewej stronie. jak je wyśrodkowac ? by to fajnie wygladalo. Jeżeli logo dodaje do "tekstu wprowadzającego" jest ono wysrodkowane jednak troszkę niżej niż w opcji "logo na stronie głównej".

Jeżeli biorę opcjcę Ustawienia - Wygląd i dodaję logo w lewym górnym rogu, czy mogę zrobić tak by to logo miało dla siebie wiecej miesjca ? tzn by  od dołu było więcej miejsca. Np z dołu by dzieliło je np 2 cm a nie 5 mm od pierwszej kategoriii na stronie głównej. Chyba,ze jezeli usune to logo to czy bedzie tam wolne miejsce czy logo Presty Shop ?

Ze wszystkim sobie w miare radze, jednak mam problem by to wszystko fajnie poustawiać

*

Offline Bankers

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Jak przesunąć moduły ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:54:25 am »
Moduły-strona startowa-logo na stronie głównej / dodałem logo, zastąpiłem je innym i teraz za każdym razem jak chce zmienić ciągle pzostaje to stare logo. Który folder muszę wyczyścić by usunąć logo którę jest aktualnie ?

*

Offline Bankers

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Jak przesunąć moduły ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:02:47 am »
Naprawde nikt nie wie ?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,286
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Jak przesunąć moduły ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2011, 01:17:26 am »
plik w katalogu config smarty.config.inc.php
$smarty->force_compile = false; // to pass "false" when put into production zmienić na true
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline Bankers

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Jak przesunąć moduły ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:59:14 am »
dzieki kolego, teraz mi napisz prosze w czym mi to pomoze ? poniewaz zadałem kilka pytań

pozdr