wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie kompiluje się.

  • 1 Odpowiedzi
  • 2866 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Krychu__M

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
    • "POLINTERNET" Zajmujemy się tworzeniem kompletnych rozwiązań internetowych, strony www, hosting, sprzedażą, wdrażaniem i konserwacją oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz handlem sprzętem IT.
Nie kompiluje się.
« dnia: Lipiec 01, 2011, 10:39:27 pm »
Witam wasz wszystkich.

Jestem tu nowy, więc jeżeli popełnię gafę to sorki. Mam do was pytanie, być może lamerskie, ale cóż każdy kiedyś zdobywał doświadczenie. Przerabiam standardowy sobie szablon prestashop pod moje potrzeby. I zdefiniowałem sobie nową zmienną w product.tpl:

{assign var="show_group" value="group_4"}(nauczony doświadczeniem odrazu mówię że "group_4" nie ma tu żadnego znaczenia równie dobrze mogłoby być "costam" i problem także występuje).

Później próbuje ją wyświetlić poprzez:

{$show_group}

i tu wielka du.. ponieważ product.tpl się nie kompiluje (wiem to na pewno ponieważ sprawdzałem katalog gdzie są umieszczane odpowiednie php. W momencie kiedy usunę wyświetlanie wówczas wszystko jest wporządku. Może ktoś ma jakieś sugestie ?
Jeżeli tak to z góry będę dźwięczny.

Jeszcze wam prześle odpowiedni kawałek kodu abyście mieli troszkę lepszy wgląd:
{assign var="show_group" value="group_4"}


{include file="$tpl_dir./breadcrumb.tpl"}
<div id="primary_block" class="clearfix">
{$show_group}
Jak widać znikneło wyświetlanie nazwy. Została po prostu przeniesiona w inne miejsce (nie chcę przesyłać całego kodu, aby nie zaciemniać sytuacji.




Pozdrawiam Krzysztof
Dane kontaktowe:
===========================
tel. kom. - 537 112 828, 791 550 895
tel. -(0-22) 622 11 43
www: http://www.polinternet.eu
e:mail mailto:biuro@polinternet.eu
gg:36128232
skype:polinternet

*

Offline duch

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Nie kompiluje się.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2011, 07:56:22 pm »
Kompiluje ale nie za każdym razem, włącz wymuszanie kompilacji smarty w panelu.