wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[ZLECĘ] Wykonanie nowego sklepu

  • 2 Odpowiedzi
  • 1425 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Revman

  • Użytkownik
  • **
  • 38
  • 0
    • www.optoart.pl
[ZLECĘ] Wykonanie nowego sklepu
« dnia: Lipiec 10, 2011, 11:41:00 am »
Witam
Zlecę wykonanie i wdrożenie nowego sklepu prestashop 1.5 (dwa sklepy w jednym panelu) + nowe funkcjonalności łącznie z podpięciem z zew. systemem CMS.
Zabezpieczono odpowiedni budżet na wdrożenie.

Poszukiwane są osoby lub firmy z bardzo dobrą znajomością prestashop z uwzględnieniem tworzenia nowych modułów z udokumentowana historią wdrożeń.

Tylko poważne oferty.
Więcej informacji uzyskać można pod adresem optoart@op.pl

W pytaniu o szczegóły proszę podać link do folio lub przykłady wdrożeń.
"Najwyższą sztuką dowódcy jest przewidzieć plany wroga."
www.optoart.pl    www.fapix.pl

*

Podemski

  • Gość
Odp: [ZLECĘ] Wykonanie nowego sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2011, 10:49:16 pm »
PrestaShop 1.5 jest w wersji alpha, wątpię by którakolwiek firma weszła w tworzenie sklepu na tak wczesnej wersji ponieważ wiąże się to z ciągłą modyfikacją wykonanej pracy i dostosowywaniem jej do kolejnych zmian w kodzie, a tych w wersji 1.5 i jej kolejnych wydaniach będzie jeszcze bardzo dużo.

*

Offline Revman

  • Użytkownik
  • **
  • 38
  • 0
    • www.optoart.pl
Odp: [ZLECĘ] Wykonanie nowego sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2011, 02:38:40 pm »
  Na obecnym etapie mam jeden sklep, a w związku z rozwojem firmy i nabytymi doświadczeniami potrafię zdefiniować jak ma ta działalność wyglądać. Wielosklepowość jest jednym z wymogów które nie podlegają modyfikacji (po prostu ma być i już) nawet kosztem rezygnacji z prestashop. Choć nie sądzę aby było to konieczne.
 Trochę więcej optymizmu sam proces wdrożenia nowego sklepu to też nie jest jeden dzień i ja to rozumiem.
Budżet na nowe przedsięwzięcie zabezpieczyłem. Przewidywana stała współpraca.

W ogłoszeniu napisałem że poszukiwane są tylko poważne firmy znające się na temacie z doświadczeniem, bo z moich ostatnich doświadczeń tak wynika. Proste wmontowanie nowego themu na co liczy lub  oferuje wiele firm to nie wszystko. Taka usługę mógłbym zrobić sobie sam. Ale po co skoro w czasie który bym na to stracił zarabiam na tym co lubię robić i na czym się dobrze znam.

Ogłoszenie nadal aktualne.


 Mimo bardzo dobrej współpracy z poprzednim wykonawcą i fachowości w podejściu do tematu, osoba z przyczyn niezależnych wypadła z rynku. I to jest przestroga dla tych którzy myślą o prestashop jako o platformie biznesowej poważnie. A także jest to także wskazówka dla firm że naprawdę w tym temacie jest nisza rynkowa.
"Najwyższą sztuką dowódcy jest przewidzieć plany wroga."
www.optoart.pl    www.fapix.pl