wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem dodania zdjęcia w produkcie dla v. 1.4.1

  • 1 Odpowiedzi
  • 1339 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline snail

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Problem dodania zdjęcia w produkcie dla v. 1.4.1
« dnia: Maj 01, 2011, 07:59:06 am »
W zakładce "Katalog" w momencie wejścia do istniejącego produktu (y tych zamieszczonych przykładowo) lub też przy chęci założenia nowego produktu, na środku ekranu pojawia się małe okienko y komunikatem błędu: Supplier ajax error: parsererror. Klikając na przycisk OK, wyskakuje identyczne okienko tym razem z błędem: Manufacturer ajax error: parsererror. To na początek.
Dalej wprowadzanie danych w pierwszej zakładce produktu o nazwie: Info, idzie bez problemów. Natomiast w drugiej zakładce: Zdjęcia, w momencie wstawiania obrazu (łopatologicznie: klikam w przeglądaj, dalej z zasobów mojego kompa wybieram zdjęcie  - w formacie jpg oraz druga próba w formacie png - i na końcu wciskam "Zapisz") pojawia się znów błąd na środku ekranu o treści: Supplier ajax error: parsererror oraz drugi po wciśnięciu OK: Manufacturer ajax error: parsererror. W głównym oknie pojawia się z kolei informacja i tu zrzut poniżej. Oczywiście żadne zdjęcie nie zostaje dodane. Dodam, że sklep był instalowany trzy razy i błąd się powtarza. Proszę o pomoc.


*

Offline jaca_w2

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Problem dodania zdjęcia w produkcie dla v. 1.4.1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2011, 09:26:47 am »
Co do Ajax-a mam ten sam problem :( i niestety nie moge sobie z tym poradzić.Stronke mam na CBA.
Odnośnie zdjęć poradziłem sobie. Obecnie nie moge znaleźć odnośnika na forum ale polegało to na dodaniu w dwóch liniach kodu znaczników "//". Poszukaj i powodzenia