wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków

  • 20 Odpowiedzi
  • 7222 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:01:38 am »
nic z tego, jak na razie bez zmian.

cpanel pozwala tylko na zmiane chmod. nie pozwala na zmiane chmod.
az.pl nie daje dostepu do shella wiec nie bede kombinowala ze zmiana ownership bo nie mam jak.
niby mozna sklecic skrypt i uruchomic go z poziomu crona ale zanim zaczne tracic czas na taka zabawe poczekam na odpowiedz suporrtu az.pl.

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:49:44 am »
Potwierdzam ten błąd na az.pl. Jednak na innych serwerach przetestowałem to i działa OK. Problem występuje tylko na serwerze AZ.pl.

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2011, 05:09:17 am »
na ta chwile dostalam potwierdzenie problemu od supportu az.pl. to znaczy oni nie potwierdzaja ze maja problem :) tylko ze to co ja napisalam o zachowaniu prestashop ma miejsce.

czekam co chlopaki wymysla w temacie.

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:44:46 pm »
mimo niedzieli przed polnoca dostalam maila z informacja ze problem zostal usuniety. i faktycznie, presta smiga i mimo wlaczonej optymalizacji i przyjaznych url pokazuja sie obrazki i miniatury. czyli az.pl zmienilo konfig serwera i zmiany w samym skrypcie nie sa wymagane. od chwili samego zgloszenia problemu uplynelo troche ponad 24h. brawo az.pl!

*

Offline chemar

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 394
  • 5
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2011, 08:02:52 am »
mimo niedzieli przed polnoca dostalam maila z informacja ze problem zostal usuniety. i faktycznie, presta smiga i mimo wlaczonej optymalizacji i przyjaznych url pokazuja sie obrazki i miniatury. czyli az.pl zmienilo konfig serwera i zmiany w samym skrypcie nie sa wymagane. od chwili samego zgloszenia problemu uplynelo troche ponad 24h. brawo az.pl!

Zmienili ustawienia ale tylko w przypadku Twojego serwera n iestety na innych nadal nie działa. Każdy musi indywidualnie pisać do az.pl zeby ustawili to. :)

*

Offline gabrysia

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Przyjazne URL, linki działają, brak obrazków
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2011, 02:00:44 pm »
no racja zamiast serwer powinnam powiedziec moje konto :)
nie spodziewalabym sie ze po jednym zgloszeniu zmienia konfig calego swojego hostingu.