wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Przesyłka pobraniowa

  • 5 Odpowiedzi
  • 3076 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Sikor62

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Przesyłka pobraniowa
« dnia: Luty 06, 2011, 09:58:08 pm »
Witam

Zainstalowałem najnowszą wersję Presta Shop (1.3.1.1)

W module Płatność przy odbiorze v0.3 nie mogłem ustawić kwoty pobrania.

W związku z tym zainstalowałem moduł - Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5, ale nie działa on prawidłowo.

Na końcu składania zamówienia wyskakuje błąd - Próba włamania (Order -> total_products_wt is empty)

Jak rozwiązać ten problem? Bardzo proszę pomoc w tym zakresie.


*

Offline Detailer

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
Odp: Przesyłka pobraniowa
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2011, 05:04:37 pm »
Ja to obszedłem dodając nowe opcje dostawy Poczta - pobranie i Kurier - pobranie, łącząc to rozwiązanie z modułem shiptopay, tak żeby klientowi który wybrał opcję dostawy za pobraniem nie pokazywała się możliwość płatności przelewem w następnym krok. Trochę naokoło, ale działa.
Profesjonalne kosmetyki samochodowe Surf City Grage, Collinite, FinishKare, Lexol

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłka pobraniowa
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2011, 06:34:22 pm »
jak wyżej, utwórz nowego dostawcę, np.:
- kurier,
- kurier pobranie,
- poczta,
- poczta pobranie
itd.

*

Offline kornikmax

  • Użytkownik
  • **
  • 31
  • 0
Odp: Przesyłka pobraniowa
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2011, 09:46:16 am »
Zastosowałem dokładnie ten sam sposób i wszycho ładnie działa :)

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłka pobraniowa
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2011, 05:11:52 pm »
pewnie pojawi się problem:
jak ktoś wybierze np.: kurier pobranie - to dalej w formach płatności będziesz miał wpłata na konta itp. ;]

*

Offline anthecar

  • Użytkownik
  • **
  • 32
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • e-Sklep motoryzacyjny części zamienne
Odp: Przesyłka pobraniowa
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2011, 02:51:09 pm »
Cyt.: Jest dość ciekawy moduł do pobrania stąd: http://www.prestaworks.com/payment-modules/8-cod-with-fee.html. Umożliwia on podbicie ceny wysyłki za pobraniem o wartość procentową lub liczbową.
koszt 5 Euro ( ok.20 zł)

Ten sam moduł można pobrać free - za darmo z adresu: http://www.anthecar.pl/SKLEP/202733-prestashop-software a jest za darmo bo pochodzi z darmowej presty 118beta.

Nie wymyślę lepszego serwera ftp, więc umieściłem ten "dodatek" w moim sklepie w cenie 0zł. Link jest wysyłany automatycznie po przejściu wszystkich handlowych procedur. W razie jakby się Wam gdzieś zgubiło można "kupić" jeszcze raz...

Po wrzuceniu przez ftp do waszej Presty do katalogu "modules", należy zmienić uprawnienia katalogu z dodatkiem na 705.

Niektóre serwery nie akceptują też polskich znaków i wówczas trzeba ręcznie edytować zawartość pl.php, tkst "Gotówka przy dostawie z opłatą" nie moze zawierac polskich znaków diaktrycznych, należy je zamienić, np. "ą" na "a".
e-sklep auto moto www.anthecar.pl/SKLEP