wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Księgarnia rozwojowa www.cetlin.pl

  • 1 Odpowiedzi
  • 2194 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline omega1

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Księgarnia rozwojowa www.cetlin.pl
« dnia: Lipiec 09, 2011, 06:21:57 pm »
Witajcie,

Oto księgarnia rozwojowa www.cetlin.pl oparta na PrestaShop - oferuje głównie książki z zakresu rozwoju osobistego, samorealizacji czy biznesu.

Chciałbym żebyście ocenili sklep i poinstruowali mnie co zmienić czy co jest dobrym rozwiązaniem. Dziękuje.

*

Offline koperator

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Księgarnia rozwojowa www.cetlin.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2011, 04:20:15 pm »
Witam, moje sugestie:
1. Zmień napis na większy nazwy sklepu a najlepiej logo które możesz stworzyć sam lub kupić na allegro. W pierwszym przypadku to poszperaj w google na temat darmowego logo, a w drugim cena loga zaczyna się od 15 złotych.

2. Fajny ten LiveChat (pozwolę sobie zastosować u siebie) ale jeżeli dasz radę to przetłumacz ten moduł do końca bo jest tak w połowie po polsku.

3.Postaraj się wypełnić puste miejsce po lewej stronie aby środek był spójny nie czekaj aż ktoś coś doda do listy życzeń (możesz sam coś wcisnąć :)), a nowe produkty mogą być częściej lub dłużej nowe ;).

4. Koszty dostawy chyba ich jeszcze nie ma a to bardzo ważny element....albo nie znalazłem.

5. Nie wiem jak to się ma u księgarzy ale np. na helion.pl umieszczają przykładowe rozdziały z książek lub spis treści....ale nie wiem czy to nie jest obwarowane jakimiś ustaleniami z wydawcami.

6. Promocje promocje....zorganizuj może jakiś dni lub tygodnie z jakąś tematyką książek które będą w atrakcyjnych cenach ale to już się wiąże z mailingiem z konkretną ofertą do twoich klientów...lub powiązane z akcją reklamową...bo pewnie też inwestujesz w reklamę w necie.

7. Favikona mało czytelna jak dla mnie....zrób taką aby była czytelna i rozpoznawalna.   

Reszta jakoś się trzyma i jak będzie rozwijana to na pewno sobie dopracujesz z czasem wszystko.
Polecam portale o tematyce np.  http://internetmaker.pl/