wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja Presty + Szablony

  • 4 Odpowiedzi
  • 1350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline junior

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Edycja Presty + Szablony
« dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:37:16 am »
Witajcie,

Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Bardzo podoba mi się oprogramowanie presty, jednak jako świeżak mam kilka problemów... Chciałem Was zapytać czy można zmieniać szablony w preście? Widziałem sklep z szablonami, a czy istnieją może bezpłatne szablony dla presty??


Następne pytanie to czy istnieje coś takiego jak filtr dot. produktów?
Chodzi o coś podobnego do tego co jest na allegro, ceno.
Załóżmy, że przeglądamy sobie produkty i chcemy przefiltrować 200 produktów, aby było ich 15 które spełnią nasze kryteria. Tj. zaznaczamy sobie np przedział cenowy z kilku opcji jeden (telefony się filtrują) zaznaczamy markę np nokia (filtracja przez 2 filtry) następnie jakaś opcje typu aprat 5 mpx(3 filitracja) załóżmy, że otrzymujemy 10 produktów. i gotowe!


Czy takie coś istnieje w prescie, czy jest to może jako moduł, czy tego jeszcze nie ma? Czy może ktoś odpowiedziec na pytanie? :)

Moja wersja oprogramowania to: PrestaShop™ 1.4.4.1 | PrestaShopPL v. 1.4.4.1

Następne pytanie, to czy można ustawić przyciski do poruszania się po stronie na górze w poziomie? Podstawowo są one w pionie z lewej strony w kolumnie (kategorie etc).
Czy można to jakoś ręcznie przerobić?

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja Presty + Szablony
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2011, 01:02:51 pm »
odp.1 Tak są, jest tego sporo. Musisz tylko sprawdzic czy napewno jest do twojej wersji.
odp.2 Takiej funkcjonalnosci nie uzyskasz, - uzyskasz podona.
sa moduly platne, jak rowniez wbudowany w preste homefeatured ktory w wersji 1.4.5 bedzie mocno rozbudowany.
odp.3 tak istnieja moduly menu poziomego.

Jesli nie masz pojecia o php ,css, html to odpusc sobie moduly darmowe.

Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline junior

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Edycja Presty + Szablony
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2011, 09:17:20 am »
standardowo chyba mam możliwość dodania jednego zdjęcia na 1 produkt, czy potrzebny jest jakiś dodatkowy moduł, który pozwala na załadowanie paru zdjęć dla 1 produktu??

I Jeszcze zapytam, skąd możemy pobierać moduły??

*

Offline junior

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Edycja Presty + Szablony
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2011, 12:04:13 pm »
Przepraszam za to amatorskie pytanie, jeżeli chodzi o zdjęcia, problem już zażegnany :)

Tym razem chciałem dowiedzieć się po co tworzone są grupy i cechy produktów, właściwie przyspiesza to tworzenie opisu danego produktu, ale mamy więcej możliwości tworząc to w edytorze tekstu??


Zatem taki filtr produktów - należy do tego napisać autorski moduł, czy ktoś może wie o takim module i może się podzielić?? :)

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja Presty + Szablony
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2011, 01:08:48 pm »
homefeatured jest juz w prescie.
Od nastepnej wersji czyli 1.4.5 bedzie mocniej rozbudowany.
Integracja wf-mag presta
freelancer