wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kilka problemów - osoba początkująca

  • 2 Odpowiedzi
  • 1536 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mateusz2109

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Kilka problemów - osoba początkująca
« dnia: Sierpień 15, 2011, 10:21:14 am »
Witam serdecznie

Chciałbym przedstawić kilka problemów, z którymi się borykam. Wcześniej oczywiście szukałem rozwiązania na forum, jednak bezskutecznie. Mam więc nadzieję, że moje pytania nie potraktujecie jako zalegający spam.

1. Chciałbym edytować tekst z zakładce O NAS. Jest to odpowiednik zakładek INFORMACJE bądź REGULAMIN. O ile jednak w REGULAMINIE wkleiłem i opublikowałem na stronie tekst bez najmniejszych problemów, tak w zakładce O NAS napotykam na następujący komunikat podczas prób edycji choćby jednego znaku:

http://img801.imageshack.us/img801/2069/13438443.jpg - Pole przyjazny_odnosnik jest niepoprawna (Deutsch)

Nie mam pojęcia, jak to przeskoczyć.

2. Proszę o łopatologiczny tutorial / przeniesienie do odpowiedniego tematu jak pozbyć się zakładki NASZE SKLEPY ze strony głównej wraz z mapą zczytywaną z GoogleMaps.

3. czy jest możliwość dodania dodatkowej ikony na szarej "belce"? Chciałbym dodać w zaznaczonym miejscu opcje WYSYŁKA. Nie wiem niestety, jak się do tego zabrać:

http://img641.imageshack.us/img641/8550/222ozc.jpg

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.


*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka problemów - osoba początkująca
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2011, 11:43:07 pm »
moze juz sobie poradziles z tym
uaktywnij jezyk niemiecki i w jego kontekscie popraw
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline mateusz2109

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Kilka problemów - osoba początkująca
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2011, 09:05:04 am »
Niestety, nie bardzo wiem, jak to zrobić. Twoja pomoc byłaby w tym zakresie naprawdę nieoceniona.

Zauważyłem jednocześnie, że wcześniej wymienione problemy da się łatwo obejść, jeżeli pomiesza się w kodzie html strony. Niestety, nie wiem, gdzie mogę go znaleźć (Presta 1.4.2). Jakieś sugestie?