wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

[1.3.1.1] Znikające menu kategorii na podstronie produktu przy przyjaznym linku

  • 1 Odpowiedzi
  • 1525 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PolGraphic

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Witam.
Po pierwsze - wiem, że 1.3.1.1 to stara wersja Presty, ale chciałbym rozwiązać ten problem jeszcze przed migracją, bo wydaje mi się nie możliwe by błąd leżał po stronie wersji i z dużym prawdopodobieństwem wystąpi też na nowym skrypcie. A zanim przeniosę wszystkie swoje modyfikacje na nowy skrypt wolę chociaż znać przyczynę błędu - mam nadzieję że rozumiecie i będziecie wyrozumiali przy odpowiedziach ;-)

A więc tak: bez przyjaznych url wszystko chodziło ładnie. Włączyłem sobie ostatnio tę opcję, patrzę na kategorię - wszystko śmiga. Wybieram podkategorię w menu - równie dobrze.
Wchodzę do produktu - kiszka. Menu po lewej stronie znika (przy każdym produkcie), niby w źródle wszystko jest jak należy ale wszystko od ul class="tree dhtml" wyparowało, zostaje sam napis "Kategorie" i pusty box. Żeby było zabawniej to jedyna rzecz która znikła - teksty, zdjęcia a nawet inne boxy (promocje, koszyk etc.) pokazują się bez zarzutu. Plik .htaccess utworzyłem, wygenerowałem, ma odpowiednie prawa.

Wchodząc przez adres typu:
23-produkt.html znika menu lewe.
Wchodząc w tym samym czasie przez:
product.php?id_product=55 menu się pokazuje.


*

Offline selljus.pl

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 91
  • 0
Odp: [1.3.1.1] Znikające menu kategorii na podstronie produktu przy przyjaznym linku
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2011, 09:37:12 pm »
adres sklepu ?