wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł dotpay problem z instalacją

  • 3 Odpowiedzi
  • 1716 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rafals_1982

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Moduł dotpay problem z instalacją
« dnia: Lipiec 05, 2011, 06:57:21 am »
Witam,
Kupiłem na stronie prestahelp.com moduł płatności dotpay jednak kiedy instaluję go z poziomu presty niby się instaluje ale nigdzie go nie widzę to samo dzieje się kiedy wgram go na serwer do katalogu modułów.
Korzystam z presty 1.3.1.1 na serwerze mam włączone wymagane aplikacje do prawidłowego działania modułu, może ktoś z Was używa tego modułu i ma jakiś pomysł co może być nie tak ?
Będę wdzięczny za pomoc

*

Offline rafals_1982

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Moduł dotpay problem z instalacją
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2011, 08:19:43 am »
i po problemie, wystarczyło zmienić nazwę katalogu.
Całe szczęście że dobry support twórcy jest :)

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Moduł dotpay problem z instalacją
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2011, 08:33:53 am »
widzę, żę w gorącej wodzie jesteś kompany i nie mogłeś zaczekać aż Ci odpowiem i pomogę :) to następnym razem napisz na gg do mnie będzie szybciej mój numer jest na stronie http://prestahelp.com/content/6-kontakt 
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline ntro2010

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Moduł dotpay problem z instalacją
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:58:29 pm »
Chciałbym odświeżyć temat. Zakupiłem moduł dotpay w prestadesign.pl, wypakowałem do folderu, zmieniłem folder na dotpay, przegrałem do katalogu modules. W modułach w sekcji 'Pozostałe moduły' zainstalowałem i skonfigurowałem via www moduł. Pozostałem moduły płatności odinstalowałem, tak żeby płatności zostały realizowane przez dotpay. Jednak przy zamówieniu pisze że nie zainstalowano modułów płatności, tak samo w PA w sekcji dot. płatności. Proszę o pomoc co mam zrobić.