wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Mega problemy - zielony

  • 1 Odpowiedzi
  • 1172 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline GoodPak

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Mega problemy - zielony
« dnia: Czerwiec 17, 2011, 02:42:34 pm »
Cześć, wgrałem i zainstalowałem ps na serwerze boo.pl i teraz tak mam pytanie nie mogę sobie poradzić z dodaniem Linka (Współpraca w panelu INFORMACJA chciałbym aby pod Nasze sklepy dodać Współpraca link i jak ktoś kliknie to przechodzi mi na dana stronkę oraz 2 problem gdzie się edytuje ten wpis:

INFOLINIA 098 765 43 21, 0876 543 210
Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty od 8:00 do 14:00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum



jak mógł by ktoś prosił bym się odezwać na forum lub pod nr tel. 723 947 698 proszę wysłać smsa a ja zadzwonie Dzieki WIELKIE


*

Offline Fant

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Mega problemy - zielony
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2011, 11:05:04 pm »
odpowiedz na pytanie nr 2:

z panelu głównego wybierasz Moduły--> Funkcjonalność sklepu--> Strona startowa-edytor tekstowy-->klikasz konfiguruj i konfigurujesz zgodnie ze swoimi potrzebami :)

Pierwsze pytanie jest dla mnie trochę niejasne.

pzdr