wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana ceny produktu w kodzie

  • 1 Odpowiedzi
  • 1397 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacekszy0

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Zmiana ceny produktu w kodzie
« dnia: Wrzesień 16, 2011, 03:42:50 pm »
Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś pomysł jak w kodzie sklepu modyfikować cenę produktu? Nie chodzi mi o korzystanie z kombinacji od razu zaznaczę.

Najprostrzy sposób by zwizualizować o co mi chodzi to np.: ktoś naciska na jakiś button czy cokolwiek (np.wykorzystając javascript) i cena produktu zwiększa się o ileś. Naciskamy dodaj do koszyka i w koszyku i na podsumowaniu zakupów jest nowa inna cena niż ta domyślnie wpisana na zapleczu.

Grzebię w plikach: classes/Cart.php i w controllers/CartController.php jak również w product.js ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś prostego rozwiązania jak to zrobić. Jedyne co mi się udaje to zmiana ceny wizualnie ale gdy ktoś naciśnie dodanie do koszyka to sklep już zasysa z bazy chyba starą cenę.

Ma ktoś pomysł jak to najprościej rozwiązać nie dłubiąc strasznei dużo w kodzie sklepu?

Edit: ew. chyba, że ktoś ma pomysł jak zmieniać cenę np. używając do tego wbudowanych tych pól tekstowych w zakładce: 6. Dostosowanie ? czyli wyświetlamy np. 1pole tekstowe ktoś wpisuje w nie 120np. i cena zwiększa się o 120?

*

Offline delix

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Odp: Zmiana ceny produktu w kodzie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2011, 12:19:17 am »
Takie coś osiągniesz bodajże przez stosowanie atrybutów z ich cenami.