wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Import produktów z gradacją ceny

  • 2 Odpowiedzi
  • 2151 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ferrum

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Import produktów z gradacją ceny
« dnia: Luty 20, 2010, 11:46:24 am »
Witam!

Jestem nowy jeśli chodzi o PrestaShop. Interesuje mnie czy jest możliwość importu produktów z gradacja ceny.
Mam do zaimportowania kilka tysięcy produktów. Wiem, że ręcznie można ustawić tak:

100 szt - rabat 10 zł
200 szt - rabat 20 zł
500 szt - rabat 30 zł

Oczywiście ręcznie ustawiałbym to raczej długo.... :-\, a nie widzę jak to wpisać w tabele csv
Proszę uprzejmie o pomoc...

Może ktoś słyszał o migracji z kqs do presty ?

Za odpowiedź odwdzięczę się namiarem na tani program do prowadzenia firmy (z CRM, magazynem itd), który integruje się z prestą.

*

Offline kettle

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Import produktów z gradacją ceny
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:59:53 pm »
Ja również nie zauważyłem możliwości gradacji w presto.
Nie wiem jak z importem towarów (jeszcze się do tego nie dokopałem).
Mam sklep postawiony na kqs i jest kilka rzeczy które chciałbym widzieć również w pesto :( - głównie edycja zamówienia (dodawanie produktów - usunięcie zamówienia).

*

Offline marianna

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Import produktów z gradacją ceny
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2011, 03:15:37 pm »
Witam!

Jestem nowy jeśli chodzi o PrestaShop. Interesuje mnie czy jest możliwość importu produktów z gradacja ceny.
Mam do zaimportowania kilka tysięcy produktów. Wiem, że ręcznie można ustawić tak:

100 szt - rabat 10 zł
200 szt - rabat 20 zł
500 szt - rabat 30 zł

Oczywiście ręcznie ustawiałbym to raczej długo.... :-\, a nie widzę jak to wpisać w tabele csv
Proszę uprzejmie o pomoc...

Może ktoś słyszał o migracji z kqs do presty ?

Za odpowiedź odwdzięczę się namiarem na tani program do prowadzenia firmy (z CRM, magazynem itd), który integruje się z prestą.

Hi!

It's simply to import data via Store Manager for PrestaShop. Futhermore, it a great time-saver because of its functionallity.
Cart2Cart - easy migration to PrestaShop
File2Cart - automated data import to your PrestaShop from csv, xml and txt file
Shopping Cart Diagnostics - fast and simple way to check your PrestaShop for errors