wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Błąd w opisie dostępności towaru (opis Dostępny pomimo zmiany ustawien) pomocy.

  • 4 Odpowiedzi
  • 2829 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline silenthunter

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
dot. ver. 1.4.4.1
Gdy ustawiam w Katalogu w jednym konkretnym artykule Pozwól zamówić gdy nie ma na stanie i wpisuję w polu (tekst gdy ilość = 0 "Towar na zamówienie" ) to w kategoriach do których należy produkt i tak pojawia się opis Dostępny tekst Towar na zamówienie jest widoczny tylko po kliknięciu na ten artykuł. A w dodatku w podsumowaniu koszyka jest zielona diodka tak jak przy dostępnych towarach.
Czy można to zmienić?

*

Offline addr

  • Nowy
  • *
  • 13
  • -1
Odp: Błąd w opisie dostępności towaru (opis Dostępny pomimo zmiany ustawien) pomocy.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:43:01 pm »
ja poradziłem sobie z tym problemem tak:

edycja pliku
..themes/prestashop/product-list.tpl

{if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{elseif (isset($product.quantity_all_versions) && $product.quantity_all_versions > 0)}{l s='Product available with different options'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}</span>{/if}

wyrzucasz $product.allow_oosp ||

i zostaje

{if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if ( $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{elseif (isset($product.quantity_all_versions) && $product.quantity_all_versions > 0)}{l s='Product available with different options'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}</span>{/if}

teraz zmieniasz  themes/lang/pl.php "oczekiwane na dostawę" na " na zamówienie"
lub bezpośrednio w product-list.tpl 'Out of stock'  na 'Na zamówienie'uważaj na zapis "ó" kodowanie UTF-8

oczywiście zrób kopie zapasową pliku product-list.tpl i testuj

*

Offline addr

  • Nowy
  • *
  • 13
  • -1
Odp: Błąd w opisie dostępności towaru (opis Dostępny pomimo zmiany ustawien) pomocy.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2011, 10:48:22 pm »
jeśli jeśli towar  niedostępny w karcie produktu product.tpl czyli nie ma możliwości wrzucenia do koszyka to w liście kategorii product-list.tpl  chciałbym zrobić opis niedostępny zamiast "na zamówienie" ale trzeba trochę więc jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc

*

Offline silenthunter

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Błąd w opisie dostępności towaru (opis Dostępny pomimo zmiany ustawien) pomocy.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2011, 04:23:22 pm »
Addr, dzięki za pomoc, zaraz to zmienię.

*

Offline Sasni

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Błąd w opisie dostępności towaru (opis Dostępny pomimo zmiany ustawien) pomocy.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2011, 09:29:40 pm »
Kupiłem szablon na templatemonster i mam problem z usunięciem napisu : DOSTĘPNY na liście produktów:


Napis pojawia się mimo usunięcia części kodu z pliku /themes/[moja_nazwa_szablonu]/product-list.tpl

Usunięta część kodu:
{if isset($product.available_for_order) && $product.available_for_order && !isset($restricted_country_mode)}<span class="availability">{if ($product.allow_oosp || $product.quantity > 0)}{l s='Available'}{elseif (isset($product.quantity_all_versions) && $product.quantity_all_versions > 0)}{l s='Product available with different options'}{else}{l s='Out of stock'}{/if}{if isset($product.online_only) && $product.online_only}&nbsp;({l s='Online only!'}){/if}</span>{/if}
napis ten znajduje się w : <span class="availability"> a to z kolei siedzi w Divie <div class="product_flags"> skomentowanie, czy nawet usunięcie kodu nie pomaga!

Link do listy produktów: http://agro-nasiona.pl/sklep/category.php?id_category=30

Na standardowym szablonie opisywany napis się nie pojawia.
Żeby było śmieszniej usunąłem całą zawartość pliku product-list.tpl - sklep dalej działa, nie wywaliło błędów, wyświetla listę produktów. Czy więc jest za to odpowiedzialny jakiś inny plik?

Czy może macie Państwo jakieś pomysły??