wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Link to database cannot be established. - kolejny raz

  • 4 Odpowiedzi
  • 1791 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Maroo

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Link to database cannot be established. - kolejny raz
« dnia: Październik 14, 2011, 01:39:39 pm »
Witam Serdecznie bardzo proszę o pomoc / informacje co z tym zrobić, a mianowicie od kilku tygodni czy to przy wejsciu do administratora czy tez wstukaniu adresu sklepu wyskakiwał mi komunikat " Link to database cannot be established. " Dzwoniłem do hostingu coś tam porobili lub nie i się odwieszało. Dziś ten sam komunikat ale i też informacja od hostingu -

"Uprzejmie informujemy iż zapytanie "DELETE FROM `ps_connections_page` WHERE id_connections IN (SELECT `id_connections` FROM..." wykonywane w bazie baza_23store powoduje zbyt duże obciążenie serwera. Uprzejmie proszę o wprowadzenie modyfikacji w skryptach aplikacji i informację abyśmy przywrócili dostęp do bazy danych."

nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Wersja  Sklepu 1.3

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Link to database cannot be established. - kolejny raz
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2011, 01:53:40 pm »
wylacz statystyki
lub zmien hosting
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline Maroo

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Link to database cannot be established. - kolejny raz
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 02:09:45 pm »
Dzieki bardzo za podowiedź ... tylko jest mała lipa ja teraz jak mnie odpieli nie wejde tam przez administratora ... nie wiem poprostu jak to odpiąc po FTP

*

Offline Maroo

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Link to database cannot be established. - kolejny raz
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2011, 02:31:35 pm »
Dzieki bardzo za wszystko dodzwoniłem sie do nich i podpieli mi na chwile zebym mógł odpiąć statystki. Zastanawiam się teraz nad zmiana hostingu  - bo w słuchawce otrzymałem informacje że musieli mie odpiąc bo moj sklep wieszał im serwer i nikt nie miał dostępu do baz danych :))))

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Link to database cannot be established. - kolejny raz
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2011, 02:32:23 pm »
bardzo dziwne zachowanie administratora
nie szanuja klientow
twarda rozmowa powinna poskutkowac
zarchiwizuj sobie cala korespondencje z nimi, bedziesz mial podstawe do roszczen
jesli chodzi o zapytanie sql, inni nie maja problemu na swoich hostingach
widocznie serwer sql jest niewydajny i zle skonfigurowany, ale to nie twoja wina tylko hostingu.
radze ci poszukaj sobie profesjonalnego hostingu, a ten co masz olej.
jesli nie przywroca ci mozliwosci kozystania z serwera, to w trybie natychmiastowym masz prawo do rozwiazania umowy - oni po prostu nie swiadcza ci uslug za jakie zaplaciles.
a tak na marginesie, pochwal sie na forum co to za hosting, aby inni potencjalni uzytkownicy byli poinformowani.
Integracja wf-mag presta
freelancer