wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Footer jak uporządkować?

  • 2 Odpowiedzi
  • 3173 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sylianet

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Footer jak uporządkować?
« dnia: Maj 16, 2011, 01:22:28 pm »
Mam pytanie czy może ktoś mi podpowiedzieć jak uporządkować linki w stopce, mam połączone linki informacje  z linkami z modułu blocvoriouslink ale to wszytko jest nie uporzadkowane a chciałabym aby mnie więcej wyglądało tak jak poniżej:

Sklep                          Pomoc                           Zanim zamówisz                    Panel klienta
Dane firmy              Jak kupować                     Koszty dostawy                         Nowe konto
Promocje                Regulamin sklepu             Formy płatności                         Zaloguj się
Nowości                  Mapa sklepu                     Reklamacje i zwroty                  Zapomniałem hasła
Kontakt                   Bezpieczeństwo                Pokaż koszyk                            Kontakt

Bardzo proszę o pomoc

*

Offline scb

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Footer jak uporządkować?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2011, 04:07:40 pm »
Witam,

Również chciałbym przyłączyć się do pytania kolegi. Czy ktoś może udzielić pomocnej odpowiedzi.
Generalnie chodzi mi o zastosowanie takiego rozwiązania jak w ogólnodostępnym templatach:

np. taka stopka jest tutaj: (dwa pierwsze template'y)
http://www.prestadb.com/free-prestashop-themes-templates

Z góry dziękuję za pomoc.


*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Footer jak uporządkować?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2011, 08:49:25 pm »
1. poszukać modułu - dostosować go do potrzeb
2. zrobić samemu  - wstawić to co potrzebujesz i odpowiednio to ostylować (w footer.tpl lub blckcms -prest 1.4 a w 1.3 a;bo foter tpl albo blok varoiuslink)
3. poprosić kogoś aby to odpłatnie zrobił ;)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA