wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Trzy metody wysyłki - a płatność przelewem

  • 3 Odpowiedzi
  • 1620 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline CattyWitch

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Trzy metody wysyłki - a płatność przelewem
« dnia: Październik 25, 2011, 05:54:18 pm »

Witam,

od niedawna jestem użytkownikiem Presty. Sklep uruchomiony i w testach nie zauważyłem jednej rzeczy która pojawiła mi się teraz. Prośba o pomoc. Mianowicie mam ustawione trzy możliwe rodzaje przesyłek. Są one ustawione równorzędnie tzn. według wagi 0-10 kg. Każdy z trzech rodzajów. Chcąc płacić za zamówienie pojawiają się prawidłowo trzy możliwości:

   Sposób dostawy                    Informacje    Cena
   Poczta Polska - Pobranie    Do 5 dni roboczych po nadaniu                       18,08 zł (brutto)
   Paczka - priorytet            3 dni robocze od daty nadania                   19,31 zł (brutto)
   Poczta Polska                    List lub paczka ekonomiczna do 5 dni roboczych  3,94 zł (brutto)


W zależności od wyboru pojawia się też odpowiednia cena. Niestety przechodząc do kolejnych punktów przy zamówieniu pojawia się informacja, która wyklucza mi niestety "za pobraniem":

Proszę wybrać preferowany sposób płatności 28,08 zł (brutto)
Zapłać przelewem Zapłać przelewem (zamówienie może potrwać dłużej)


Być może popełniłem gdzieś błąd logiczny lub muszę doinstalować coś co pozwoli na inny wybór niż zapłata przelewem, nie będąc tego pewnym zapytuję ;)


*

Offline CattyWitch

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Trzy metody wysyłki - a płatność przelewem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2011, 07:39:15 pm »
A może jednak Ktoś podpowie? :)

*

Offline elTwardy

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Trzy metody wysyłki - a płatność przelewem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2011, 10:37:25 pm »
Niestety coś trzeba doinstalować i niestety nie wiem dokładnie co ale może Cię naprowadzą takie moduły jak ship2pay, cashondeliverywithfee.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Trzy metody wysyłki - a płatność przelewem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2011, 06:32:55 pm »
musisz uaktywnić moduł Płatność przy odbiorze to prosty moduł który nie pozwala na na doliczenia kosztó pobrania - ale w necie są dostępne moduły, które umożliwiają naliczanie kosztów pobrania.
Idąc dalej - w większosći przypadków zachodzi potrzeba określenia, które sposoby płatności mają być dostępne dla wybranego rodzaju dostawy - tu w starszych wersjach presty do 1.4 jest moduł ship2pay (na preście 1.4 ten moduł czasami działa a czasami nie działa)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA