wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

problem z podmianą pliku edytorial.tlp

  • 3 Odpowiedzi
  • 2307 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blackbrookly

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
problem z podmianą pliku edytorial.tlp
« dnia: Październik 22, 2011, 01:16:02 pm »
witam wszystkich posiadma od dłuższego czasu pewien pproblem a mianowicie, nie potrafię podmienić pliku edytorial.tlp

posiadam stronę www.ldfashion.pl na której chcę zmienić przekierowania ze zdjęć i linki z opisów w slajdzerze głównym, posiadam szablon  metrice i preste 1.4 pl, problem polega na tym że wykonuję wszystko z instrukcją obsługi szablonu, lecz po zamianie pliku edytorial.tlp nic się nie zmienia, pliki jpg zostały zamienione, jednakze cała reszta nie ,nie wiem co robić, korzystam z total co0mandera lub z menadzera plików, posiadam serwer na az.p, dodatkowo ustaLILEM ZAPIS dla plików na 777, nic to nie daje, w modułach na zapleczu sklepu niestety nic się nie da skonfigurować proszę o jakas pomoc, bardzo mi na tym zalezy z góry dzięki i pozdrawiam.

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: problem z podmianą pliku edytorial.tlp
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2011, 02:14:38 pm »
Na zapleczu odznacz w narzędziach/optymalizacji buforowanie plików. Wyczyść poprzez FTP zawartość katalogu tools/smarty/compile.

Przeładuj sklep.
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: problem z podmianą pliku edytorial.tlp
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2011, 02:20:08 pm »
editorial ?

*

Offline WartoWiedziec

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: problem z podmianą pliku edytorial.tlp
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2011, 01:12:24 am »
Też nie wiem co to za plik edytorial.tpl :) , ale metoda Deviant'a pomogła w mojej podmianie footer.tpl z którą się męczyłem.