wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zamiana szablonu/wyglądu sklepu. Zakup szablonu

  • 3 Odpowiedzi
  • 3324 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scott76

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Zamiana szablonu/wyglądu sklepu. Zakup szablonu
« dnia: Grudzień 15, 2011, 09:50:51 am »
Witam,
Mam prośbę do osób które zakupiły szablon ze strony http://www.downloadprestashopthemes.com/ czy można go w łatwy sposób przystosować do własnych potrzeb???
1. Jak wygląda zmiana nazwy/logo sklepu.
2. Zmiana języka, domniemam, że jest wybór języka ale na stronie do wyboru są 3 języki nie ma polskiego.

Mój sklep już działa ale został wykonany na podstawowym szablonie który mi do końca nie odpowiada. Poniżej link do szablonu http://www.downloadprestashopthemes.com/ szablon kosztuje ok 500,00 zł i pytanie zasadnicze czy to jest sensowna cena za taki szablon? Może ktoś ma podobny szablon na sprzedaż!?
Pozdrawiam!!!

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zamiana szablonu/wyglądu sklepu. Zakup szablonu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:10:32 am »
W ty serwisie są umieszczone darmowe szablony - a te płatne to tylko reklama innego serwisu ;)

Ad. 1 - logo jest wyświetlane takie jak masz ustawione w sklepie - czyli jeżeli przez Panel Admina wgrasz sobie jakieś logo takie będziesz miał wyświetlane

Ad.2 - język - to także jest zależne od ustawień sklepu - będą ci się wyświetlały takie języki jakie masz ustawione w sklepie

czy 500 jest sensowną ceną ? i tak i nie - sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie - wszystko zależy od tego czy jesteś w stanie przeznaczyć taką kwotę czy nie oraz od tego jak dobrze albo jak źle jest zrobiona templetka.
Idąc dalej - kupując templetkę nie będzie ona miała "obsługi" języka polskiego i wszystko będzie się wyświetlało "po angielsku" - więc tu będziesz musiał sobie sam zrobić tłumaczenie zarówno templetki jak i modułów, które ona nadpisuje. Dalej......niestety naprawdę ciężko jest znaleźć w necie dobrze zrobioną templetkę.....a jak coś będzie nie tak to ciężko jest się doprosić sprzedawcę aby to poprawił ;)
i najważniejsze nie dostaniesz faktury ;)

Jak podeślesz linka do templetki a nie do strony głównej sklepu to będę mógł ci coś więcej powiedzieć ;)
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA


*

Offline gicek

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Zamiana szablonu/wyglądu sklepu. Zakup szablonu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2011, 01:10:32 pm »
Jest to templatka www.templatemonster.com sam od nich kupiłem i jestem zadowolony.
proponuje poszukać kogos kto ci wszystko poustawia i przetłumaczy, ja tak zrobiłem za niewielka kasę. Z faktura oczywiście. A najprosciej poszukaj na allegro , ludzi którzy twoża sklepy w prestashop dogadaj sie co do ceny i po sprawie.

Pozdrawiam
Tanie sklepy internetowe, od zaraz. Szablony PrestaShop profesionalnie i tanio.biuro@zlecenia-przez.net