wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce

  • 4 Odpowiedzi
  • 3990 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blackbrookly

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce
« dnia: Grudzień 15, 2011, 03:33:18 pm »
Witam wszystkich ponownie, w dalszym ciągu mam problem podczas tworzenia sklepu www.ldfashion.pl a mianowicie nie wiem w dalszym Ciagu co zrobić aby:

usunac zdublowany baner graficzny z czarnobiałymi ikonkami,

przeniesć do do pustej białej stopki

lub całkowicie usunąć i stopkę również całkowicie aby nie było tej przestrzeni wolnej

oraz miniaturki zdjec które się nie wyświetlają i zamiast nich wyswietlaja sie czerwone krzyzyki a zdjęcia są,  chodzi o zdjęcia produktów ze strony głównej z modułów dolnych produkty najczęściej kupowane oraz nowe, ponieważ produkty w promocji wyświetlaja się poprawnie,

z góry dzieki za pomoc, pozdrawiam.


*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2011, 03:43:52 pm »
Podaj linka będzie łatwiej
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2011, 04:49:40 pm »
jezeli chodzi o powtorzony pasek cz-b ikon to tak patrzac po zrodle strony, wyglada na to, ze masz zdublowane moduly stopki i block CMS. sprawdz w moduly/pozycja  czy aby jakims dziwnym cudem cie sie nie podublowaly. ewentualnie pokombinuj cos z pozycjami....

a co do miniaturek to umnie wszusykoe zdjecia wyswietlaja sie poprawnie...
design4VIP z innej strony...

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2011, 10:10:03 am »
Ok widzę, że z paskami sobie poradziłeś (albo nie wiem o co chodzi :) ). Co do obrazków to wygląda na to że nie wyświetlają Ci się tylko obrazki "medium" w module na stronie głównej. Zerknij na adres obrazków, może to cię nakieruje:
http://www.ldfashion.pl/img/p/66-325-medium.jpg
http://www.ldfashion.pl/img/p/2/8/1/281-large.jpg

Jak dla mnie to wygląda to tak jakby problem wynikał z nowego sposobu rozmieszczania obrazków ale najpierw prześlij może zawartość .htaccess.

Napisz tez którą masz wersję presty.
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.

*

Offline Sokon

  • Tubylec
  • ****
  • 179
  • 0
    • Moduły Prestashop
Odp: ponowna pomoc z miniaturkami i grafiką w stopce
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2011, 03:37:53 pm »
Popatrzcie w źródło strony.  Zamknięcie centralnej kolumny jest w niewłaściwym miejscu przez co lewa i prawa kolumna jest umieszczona w centralnej. Biorąc pod uwagę fakt, że prawa ma nadany float:left to co na stronie wygląda jak footer jest w rzeczywistości prawą kolumną która jest rozciągnięta na całą szerokość strony....   
Blackbrookly - pisałem Ci to już wcześniej - zamiast zakładać nowy post trzeba było sprawdzić ten fakt.....