wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!

  • 9 Odpowiedzi
  • 2090 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline letrof

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Lawendowy Kredens
Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« dnia: Grudzień 27, 2011, 08:55:59 pm »
Witam, chciałem ostrzec wszystkich użytkowników tego forum przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z użytkownikiem Azeroth.
Otóż Pan/Pani Azeroth podjął się dokonania drobnych poprawek na mojej stronie (ogłoszenie 2 lub 3 tematy poniżej). Zgłosił swoją ofertę poprzez prywatną wiadomość. Po uzyskaniu dostępu do ftp i panelu administracyjnego rozpoczął "naprawę". Po 3 dniach zaczęli do mnie dzwonić klienci z informacją że do koszyka nie dodają się koszty wysyłki. Do tego przestał działać moduł ship2pay i cashondeliverywithfee!!!! Wysłałem wiadomość z prośbą o wyjaśnienie, ale oczywiście kontaktu zero!
Poczekałem jeszcze 2 dni z myślą że może nie otrzymał mojej wiadomości a " zepsuta strona jest tylko przejściowa" i jest efektem prowadzonych prac. Niestety Azeroth nie odpowiedział do dzisiaj mimo że na forum loguje się codziennie. Efekt współpracy jest taki że musiałem zatrudnić inną osobę do naprawy sklepu i sklep do dziś nie funkcjonuje tak jak przed "naprawa".
Masz szczęście człowieku że nie znam Twoich prawdziwych danych.
Możesz się ukrywać bezkarnie za swoim nickiem i udawać że nic się nie stało. A rozpieprzyłeś mi sklep nad którym pracowałem pół roku.
Gratuluje!
Oby inni użytkownicy wyciągnęli wnioski.

Ps. Oczywiście dane które Azeroth podał w trakcie rejestracji na mojej stronie są fałszywe a telefon nie istnieje...

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2011, 01:14:38 pm »
tak swoją drogą

to rozsądnie i mądrze jest dawać dostęp do sklepu kompletnie nieznanym i praktycznie nie do zidentyfikowania osobom ;) - tak wiem wiem do tanio ........... wcale nie wyszło ;)

pomijam tu oczywiście ochronę danych osobowych i biznesowych ;)

trochę dziwne podejście i oczywiste skutki ;)

SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline kalif

  • #PrestaShop Ninja
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • PrestaShow.pl
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2011, 07:50:35 pm »
Przykra sprawa.

Ceniący się web developerzy muszą pracować w czasach, w których zawsze znajdzie ktoś, kto zrobi 50zł taniej. A poprawianie po kimś bywa gorsza niż praca od zera...

Sklepy internetowe - Profesjonalne wsparcie - Modyfikacje - Inteligentne moduły - Piękne szablony - SPRAWDŹ »
www.prestashow.pl / +48 506 312 999 / GG: 1604882 / kontakt@prestashow.pl

*

Offline letrof

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Lawendowy Kredens
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2011, 12:30:41 pm »
Przykra sprawa.

Ceniący się web developerzy muszą pracować w czasach, w których zawsze znajdzie ktoś, kto zrobi 50zł taniej. A poprawianie po kimś bywa gorsza niż praca od zera...

Tak się składa że Azeroth był jedyną osobą która odpowiedziała na tym forum na moje ogłoszenie. Nie było za bardzo w czym wybierać. Widać ceniący się web developerzy nie mają czasu na małe zlecenia...

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2011, 02:17:59 pm »
oki doki - czy tylko on to nie będę dyskutował ;)

co i tak nie zmienia faktu, że jest nie zrozumiałym, dlaczego dajesz dostęp do sklepu osobie, której nawet nie możesz zidentyfikować?

ceniący się developer zawsze się przedstawia ;) nie ma nic do ukrycia ;) a jak widać w tym przypadku jednak miał coś do ukrycia - nie mówię, że jestem "ceniącym się developerem" ale przy każdym zleceniu klient wie z kim ma przyjemność  współpracować ;) i co najważniejsze możesz sprawdzić "referencje" takiej osoby ;)

SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2011, 05:43:01 pm »
Witam jeśli ktoś wprowadza w błąd lub próbuje oszukać na tym forum proszę to zgłaszać poprzez przycisk moderacji. Użytkownik taki zostaje zablokowany, a jego dane logowania zarchiwizowane. Życzę powodzenia w przywracaniu sklepu.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 01, 2012, 01:26:35 am »
Jak szukasz kogoś, kto mógłby zrealizować zlecenie a nie masz zaufanej osoby to warto przejrzeć forum i zobaczysz, kto pomaga ludziom i wydaje się być uczciwy.

Mam na tym forum paru faworytów, którym powierzył bym takie zadanie. Chociaż umowę z określonymi karami na pewno bym podpisał...
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.

*

Offline letrof

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Lawendowy Kredens
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2012, 05:31:38 pm »
Mam nauczkę na przyszłość - fakt głupio postąpiłem. Niech inni wyciągną wnioski z mojego błędu.

*

Offline elvisso

  • Tubylec
  • ****
  • 142
  • 0
    • Sklepy internetowe i ich pozycjonowanie
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2012, 06:45:18 pm »
Nie martw się nie jesteś jedyny, który przejechał się na nieuczciwych ludziach :)
Dlatego zawsze staram się wiązać umową...
Załóż sklep i pozycjonuj swoją Prestę -> profesjonalny sklep internetowy -> wdrożenia, support, pozycjonowanie.

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: Uwaga na usługi oferowane przez użytkownika Azeroth!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:18:56 am »
@kalif zgadzam sie z tobą ze poprawianie po kimś jest gorsze i ja przeważnie sie za to nie biorę lub kasuje 2 razy tyle niż normalnie - najgorsze w tej branży jest to że musisz coś wycenić przed zrobieniem i nikogo to nie obchodzi że zajmie ci to 1 czy 100h bo kase i tak dostaniesz jedną.


@letrof - co do cęniących sie developrów to większośc z nich nie siedzi tutaj ponieważ kleinci przychodzą sami... choć sa wyjątki jak ja :) ale powiem ci szczerze że wole postawić cały sklep i zrobić większy moduł niż brać sie za mały element - nie wiem co potrzebowałeś więc ciężko mi powiedzieć... ale równie dobrze wystarczyło popatrzeć na bannery u góry na sygnatury aby powysyłać zapytania do firm zajmujących się tym - a szukając pracownika na forum szukasz taniego rozwiązania co za tym idzie nie do końca pewnego... coś za coś

@elvisso  - umowa umową czasem i one są fałszywe... ale wiadomo że jak miałbyś sie spotkać z każdym tworzą w twarz to projekty musiały by być min 500zł droższe.
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com