wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Pomocy - blok krótkiego opisu i atrybuty z ceną uciekły pod zdjęcie produktu

  • 2 Odpowiedzi
  • 1279 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline FrankP

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
W środkowym bloku na stronie produktu miałem zdjęcie po lewej a po prawej krótki opis, pole wyboru atrybutów, pole ceny i dodania do koszyka.

Nagle pojawił się taki problem, że ta prawa część uciekła pod zdjęcie produktu. Prawdopodobnie przyczyną była zabawa z blokiem CMS - nadałem długą nazwę, która zawinęła się w bloku a jednocześnie musiała zmienić rozmiar kolumn. (na zdjęciu załączonym)

Proszę o pomoc, udostępnię odpowiedni plik, ale który? Próbowałem coś zrobić kameleonem, ale tonic nie daje, a jak ręcznie przenoszę to dzieją się cuda.

*

Offline FrankP

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
Odp: Pomocy - blok krótkiego opisu i atrybuty z ceną uciekły pod zdjęcie produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2012, 06:49:05 pm »
OK, nikt mi nie pomógł, ale wpadłem nie tyle na rozwiązanie, co na przyczynę.

Przyczyną przeniesienia bloku atrybutów i ceny pod zdjęcie było włączenie 'Inteligentnej pamięci podręcznej' CCC dla CSS i CCC dla Java Script (Ustawienia>Optymalizacja>Funkcjonalność CCC).

Po wyłączeniu tych opcji wszystko wróciło do normy.

Może komuś kiedyś się przyda ta sytuacja.

Pozdrawiam wszystkich

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Pomocy - blok krótkiego opisu i atrybuty z ceną uciekły pod zdjęcie produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2012, 07:19:48 pm »
tak przyda się tylko tym, którzy mają templetkę "nie całkiem zgodną z prestą 1.4 i smarty 3" ;) ci którzy mają w 100% zgodną nie będą mieli takich problemów
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA