wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł zaawansowanego rabatowanie + interfejs do szybkich zakupów

  • 0 Odpowiedzi
  • 1673 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ciesiel

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Szukam osoby która wykona moduł według następujących założen:

Poprzez mój sklep chce obsługiwać nie tylko zamówienia detaliczne, ale również hurtowe.

Niestety rabaty, których udzielam są bardzo różne nie tylko dla różnych kategorii produktów, ale czasami również różne dla różnych produktów wewnątrz kategorii.

Potrzebuje moduł do zamówień hurtowych z zaawansowaną opcją rabatowania, możliwością zarządzania tymi rabatami przeze mnie (może być w formie tabeli - to nie musi być bardzo ładne, ale ważne żebym nie musiał w każdy produkt po kolei wchodzić). Potrzebuje również dobry interfejs dla kupujących, który pozwoli im na łatwe i szybkie dokonanie zakupu (to jest główny cel tego modułu).

Stworzyłem pewne założenia, na których podstawie chciałbym aby działał moduł.

Potrzebuje następujące funkcjonalności:

Istotne jest to że dla danego produktu, czasami różni klienci mają różne rabaty i moduł musi dawać możliwość uwzględnienia tego.

Tabela którą będzie widział klient musi uwzględniać również atrybuty produktów. Często mam np 5 różnych kolorów w jednym produkcie.

Jesli chodzi o kwestie interfejsu dla klienta to widzę to podobnie do tabeli excell:

0.Pola jakie potrzebuje w tabeli to:
nazwa, numer fererencyjny, miniaturka, cena detal, cena hurt, rabat %
1.Po najechaniu na obrazek nie trzeba wejść w produkt tylko wyświetli się on w rozmiarze "home", bez wychodzenia z obecnego ekranu (po najechaniu na miniaturke).
2.Po najechaniu na nazwe w ten sam sposób wyświetli się pełen opis.
3.Niezbędne są mi zaawansowane funkcje edytowania rabatów zgodnie z założeniami które opisałem wyżej.
4.Możliwość zwijania kategorii (np tak jak grupuje się w excell, czy np w mudule do zarządzania tłumaczeniami). Większość moich klientów jest zainteresowana tylko 2-3 kategoriami i będzie dla nich uciążliwe "przejechanie" przez 500 produktów .

1.Edycje grup klientów z konkretnymi rabatami, na poszczególne produkty. Czyli np tworze 5 grup klientów, a każda z tych grup ma indywidualne rabaty na poszczególne produkty. Kiedy klient uzyska ode mnie wyższy rabat, po prostu przenosiłbym go z grupy A do grupy B. Ważne też abym miał dobry interfejs do edycji tego, tak abym przy np 300 produktach nie musiał robić produkt po produkcie (często np 40 różnych produktów ma ten sam rabat).

Fajnie gdyby była możliwość dodatkowo zdefiniować zewnętrznie rabaty i nazwać je w jakiś konkretny sposób. Np "rabat na tarcze" ustalić 30% grupa A, 33% grupa B, 40% grupa C - wtedy mógłbym z łatwością edytować to dla dużej grupy produktów, tylko raz przypisując produktowi nazwę rabatu. To mogłoby wam też ułatwić sprawę w zaprojektowaniu tego.

Oczywiście potrzebuje na stronie głównej jakiś link "zamówienia hurtowe", gdzie po zalogowaniu klient zobaczy tabele z produktami i "swoimi rabatami", a jeśli nie jest zalogowany (nie są mu przyznane rabaty), pokaże mu się info, że nie jest jeszcze naszym klientem i prosimy o wystąpienie o ofertę hurtową.

Proszę o informacje czy jest Pan w stanie taki moduł dla mnie napisać i za ile,

Dziekuje,

Pozdrawiam,

Michał