wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

sklep meblowy

  • 4 Odpowiedzi
  • 2690 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arco

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
sklep meblowy
« dnia: Styczeń 17, 2012, 04:41:12 pm »
Witam!

Proszę o opinie na temat nowego sklepu www.arco-meble.pl

pozdrawiam

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: sklep meblowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2012, 04:49:05 pm »
jest ok - przynajmniej widać, że ktoś trochę pracy włożył ;)

ale no na karcie produktu rozjechane  ;D "Wybierz kolor materiału:" i "dodawanie do koszyka" - wskakuje na sam dół strony - no chyba że takie założenie było ;) ale to kompletnie pozbawione sensu  ;D

strona główna - w menu - link powinien prowadzić do głównej z pominięciem intra - po kilku klikach robi się to irytujące

SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sklep meblowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2012, 05:32:58 pm »
I prosze was, zmiencie cykl lotu buga, niech to bedzie losowo co ktores uruchomienie

stronka niestandardowa, podoba mi sie

co do intra to masz racje, raz wystarczy, hmm mozna z niego calkowicie zrezygnowac

kolekcje posiadaja atrybuty ale do koszyka dodac nie mozna - brak konsekwencji, albo jedno i drugie, albo wcale
moze to sugerowac blad strony i zle funkcjonowanie sklepu
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline fishka

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sklep meblowy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2012, 08:05:16 pm »
Oceniałem tylko wizualnie
+Stronka niestandardowa za to duży plus.
+to że mocno zmieniono css standardowej presty i wyrzucono szaroniebieskie różności
+ładny nagłówek (no może robaczek trochę za bardzo po tej samej trasie lata ale to wg mnie szczegół)
+czysto pokazane "kwadraciki :) " ze zdjęciami produktów i ogólnie wygląda tu "czysto" co pasuje do biało-czerwonych mebli w nagłówku.

małe minusy
-cene produktu można zobaczyć zwykle dopiero po przewinięciu produktu w dół(w karcie prod.)
-linki "twoje konto" i "Zaloguj"  są jakby ukryte na tle w górnym - prawym rogu menu
-dodałbym favicon.ico
-na stroce startowej są ładne zdjęcia mebelków ale przez to że są pomniejszane przez przeglądarkę to wyświetlają się trochę z zębami
-w menu kategorii przestylowałbym ciut w ten sposób aby np."KOŁDRY/NARZUTY/PRZEŚCIERADŁA" nie zawijały się tak, że 2 linia wyprzedza pierwszą tylko aby się to wyświetlało na odwrót albo równo

Mechanizmów nie analizowałem ale wizualnie jako klient byłbym zachęcony do dalszego przeglądania.
Pozdrawiam

*

Offline presta

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 0
    • Instalacja prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: sklep meblowy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2012, 08:29:10 pm »
Sklep prezentuje się dobrze, mimo wszystko uspokoiłbym biedronkę, która odrywa uwagę od istotniejszych elementów.