wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL

  • 87 Odpowiedzi
  • 44175 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline szymonek

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2009, 06:06:52 pm »
Witam mam pytanie do wersji PrestashopPL12_6.. a mianowicie wszystko ładnie, pięknie jednak nie ma przetłumaczenia koszyka? Gdzie to znaleźć ażeby zmienić samemu? Poglądowe foto:

*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2009, 08:22:19 am »
Mam pytanko organizacyjne dotyczace prac nad polska wersja presty 1.2.1.

Czy jest jakas stala ekipa która pracuje nad wersja 1.2.1, a prace zmierzają w kierunku odpowiednika rewzji 118 presty 1.1.  Czy raczej jest to spontaniczne dorzucanie poprawek przez wiele nie powiazanych ze sobą osób? Pytam bo nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na finalną polską wersję oraz nie bardzo wiem jak sie włączyć w pomoc tzn. nie wiem czy jest jakiś schemat prac tak żeby nie robić czegoś nad czym pracuje już ktoś inny.

Mam również drugie pytanko jednocześnie propozycję. Czy myślicie, że było by realne przerobienie presty tak żeby proces finalizacji zamówienia był na jednej stronie czyli coś o co wszyscy proszą na forum "one page checkout". Mam taką propozycję, że jeżeli by się znalazł jakiś magik który wie jak to zrobić to można by przeprowadzić na forum zrzute na wykonanie tego typu pracy i byśmy wszyscy mieli oprogramowanie sklepu pozbawione tej chyba jedynej wady, która nie pozwala do końca się zachwycać prestą.


Pozdrawiam
Robert
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 08:44:36 am wysłana przez netlider »

*

Offline szymonek

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2009, 03:29:33 pm »
Mam pytanko organizacyjne dotyczace prac nad polska wersja presty 1.2.1.

Czy jest jakas stala ekipa która pracuje nad wersja 1.2.1, a prace zmierzają w kierunku odpowiednika rewzji 118 presty 1.1.  Czy raczej jest to spontaniczne dorzucanie poprawek przez wiele nie powiazanych ze sobą osób? Pytam bo nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na finalną polską wersję oraz nie bardzo wiem jak sie włączyć w pomoc tzn. nie wiem czy jest jakiś schemat prac tak żeby nie robić czegoś nad czym pracuje już ktoś inny.

Mam również drugie pytanko jednocześnie propozycję. Czy myślicie, że było by realne przerobienie presty tak żeby proces finalizacji zamówienia był na jednej stronie czyli coś o co wszyscy proszą na forum "one page checkout". Mam taką propozycję, że jeżeli by się znalazł jakiś magik który wie jak to zrobić to można by przeprowadzić na forum zrzute na wykonanie tego typu pracy i byśmy wszyscy mieli oprogramowanie sklepu pozbawione tej chyba jedynej wady, która nie pozwala do końca się zachwycać prestą.


Pozdrawiam
Robert

co do tłumaczenia to z tego co widzę jest jakiś tam dział i niektórzy userzy mogą wrzucać swoje poprawki bezpośrednio do SVN. Inni, którzy chcą jakoś tam się przyczynić, jak coś przetłumaczą to zgłaszają to do administracji i oni to publikuą w SVN.

co do one page checkout to chętnie pomogę bo mam jakiś tam zarys na zrobienie tego i w kodzie myślę, że sobie jakoś też poradzę. Oczywiście nie chcę za to w ogóle pieniędzy jednynie chciałbym jakąś osobę do pomocy.

*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2009, 04:54:58 pm »
co do one page checkout to chętnie pomogę bo mam jakiś tam zarys na zrobienie tego i w kodzie myślę, że sobie jakoś też poradzę. Oczywiście nie chcę za to w ogóle pieniędzy jednynie chciałbym jakąś osobę do pomocy.

Jeżeli może to być osoba ze słabiutką znajomością php i smarty to moge pomóc ale jak coś bardziej skomplikwanego programistycznie to niestety odpadam. Ale mam nadzieje że ta funkcjonalność powstanie w aktualnej polskiej wersji.

Pozdrawiam
Robert

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:02:57 pm »
Witam,
zrobiłem paczkę, podsumowującą zmiany do wersji 1.2. Wprowadziłem też część poprawek i dodałem trochę tłumaczeń. Trzeba to teraz skonsolidować na svnie. Ta paczka działa z najnowszą rewizją 1291 oryginalnego prestashopa. Mam jednak pewien problem, część guidów się zmieniła w najnowszej wersji. Może mi ktoś powiedzieć jak znajdować właściwy żeby daną frazę przetłumaczyć? Ja nigdzie tego nie znalazłem.

Chciałem załączyć tu tłumacznia ale nie można już dodawać załączników.

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 21, 2009, 05:47:33 pm »
Witam, wrzuciłem dzisiaj do svn całą paczkę do wersji 1.2.1 rewizja 1291

Ciągle nie ma wszystkich tłumaczeń. Wygląda, że część guidów się zmieniła i spora część doszła nowych.

pozdrawiam

*

Offline nemo6

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2009, 09:30:10 pm »
Witam
w wersji 12_6 klient nie może się zarejestrować ,ponieważ wymagane jest podanie nazwy kraju,niestety w polu wyboru znajduje się tylko "-".W którym miejscu można dodać nazwy krajów?

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 24, 2009, 03:36:11 pm »
Nowe, uzupełnione tłumaczenie na dostępne na svnie. Jeszcze nie wszystko zrobione, ale już mniej jak więcej. Wszelkie komentarze mile widziane

*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2009, 03:22:39 pm »
Witam, wrzuciłem dzisiaj do svn całą paczkę do wersji 1.2.1 rewizja 1291

Czy ta wersje mozna traktować jako stabilną? Na prestashop.com piszą że codznienne jest update svna i nie jest to wersja stabilna tylko robocza.

Biorąc pod uwagę czestotliwość pojawiania się paczek w download w porównaniu z rozwojem wersji 1.1 wnioskuję że chyba ekipa prestashop.pl jest na wakacjach :) Oby wrócili wypoczęci i mile nas zaskoczyli szybkim pojawieniem się oficjalnej polskiej wersji 1.2

Pozdrawiam
Robert

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:25:04 pm »
Myślę, że można traktować jako stabilną, wszystkie zmiany jakie pojawiły się w trunku (przynajmniej to od wersji 1.2.1) to fixy błędów. Nie aktualizuje na bieżąco, ale jak widzę że coś jest oznaczone fix, to można to traktować poważnie.

Z tego co widzę na ich SVN dzisiaj pojawił się upgrade do wersji 1.2.2, więc myślę, że niedługo można się spodziewać następnej wersji stabilnej.

*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2009, 10:04:30 am »
Ciekawe kiedy bedzie wersja stabilna wersji stabilnej :)

*

Offline jackb73

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2009, 11:23:17 am »
Witam,

Po sciagnieciu wersji z SVN mam komunikat "Do poprawnego działania skrypt wymaga JavaScript.".
Nigdy nie mialem problemow z JavaScript na moim komputerze.

System Ubuntu, Firefox - czy ktos wie o co chodzi?

Pozdrawiam

*

Offline jackb73

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2009, 11:34:15 am »
Na Windowsach instalator dziala, wiec jakis problem przy sprawdzaniu JavaScriptu wystepuje. Dodam, ze wersja oryginalna ciagnieta z prestashop.com nie ma tej wady.

Pozdrawiam

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2009, 02:49:59 pm »
A na pewno Twój katalog nazywa się install? Ja mam ten bład gdy np katalog nazywa się install-dev

*

Offline jackb73

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2009, 02:58:48 pm »
Tak - zreszta zadna tajemnica http://s2.telediagnostyka.com

Pozdrawiam