wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL

  • 87 Odpowiedzi
  • 45882 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline maerik

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 07, 2009, 09:36:15 pm »
chetnie sie dolacze i poszukam bledow w najnowszej wersji

*

Offline mentorit

  • Mentor IT
  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mentor IT
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 15, 2009, 09:01:32 pm »
W module "Moje listy życzeń" nie przetłumaczono "My WishList" 
oraz poniżej listy gdzie wpisuje sie maile do wysyłania "Moje listy życzeń" brak tłumaczenia "Required field"   w  rev.30
nie sprawdzałem najnowszej rewizji , jeśli już przetłumaczone , proszę skasować.

pozdrawiam
AS

*

Offline g4ever

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 18, 2009, 08:34:26 pm »
Czy juz ktoś zajmował się dostosowywaniem do polskich realiów faktury VAT??

We wcześniejszym wątku jeden z forumowiczów podał potrzebne zmiany w pliku pdf.php

Cytuj
Witam,

IMO pozostaje sprawa wyglądu faktury proforma. W tej chwili na fakturze mamy adres dostawy i dane kupującego. Koniecznie muszą być dane sprzedawcy potrzebne do dokonania przelewu jak nazwa firmy,  adres, nip, numer konta, może nazwa banku, termin płatności, Wystawił:, Odebrał:. Czy w ogóle część z tych rzeczy jest do zrobienia? Jaki plik trzeba edytować aby zmienić wygląd faktury? Może ktoś ma już zmienioną wersję i doda do projektu?

Akt.: Już się dowiedziałem, że trzeba zmodyfikować plik pdf.php znajdujący się w folderze classes.

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 20, 2009, 03:55:07 pm »
Chciałbym zaznaczyć, że polskie prawo zabrania generowania faktur VAT elektronicznie, chyba że są spełnione określone warunki -> zgoda klienta na taką fakturę (musi być wyraźna), faktura musi być podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym i jeszcze kilka innych. Dlatego generowanie faktur VAT w polskich realiach mija się z celem. Póki prawo się nie zmieni nie ma to sensu. Poza tym Prestashop nie jest programem księgowym, a faktura VAT jest dokumentem księgowym. Kto miałby wziąć odpowiedzialność za błędnie wygenerowaną fakturę? Faktura pojawia się zanim klient zapłaci. A jak się rozmyśli? To dla firmy wygenerowana faktura VAT oznacza, że musi ją rozliczyć z Urzędem Skarbowym. Faktury VAT to problem bardziej złożony niż tylko wygląd. Muszą się różnić przy różnych walutach -> musi na nich być aktualny przelicznik NBP. Problem jest z VATem przy zakupach z zagranicy. Inaczej się wtedy VAT rozlicza.

Pozdrawiam

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 20, 2009, 03:55:59 pm »
Wersja 1.2.4 polskiej wersji Prestashop jest już na serwerze SVN.

*

Offline g4ever

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 21, 2009, 04:52:31 pm »
Ok co do faktur
a jak zmienić aby w miejscu "wysyłka do" na fakturze były dane sprzedajacego?

*

Offline memento08

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 24, 2009, 08:33:54 pm »
Witam,
A ja mam zaś taki problem, że potrzebował bym wyświetlić jedynie cenę netto na stronie produktu, a w obecnej wersji jest jedynie możliwość wyświetlenia Netto i Brutto ale wtedy na stronie głównej robi się z tym bałagan... Proszę o pomoc....

Pozdrawiam :)

*

Offline Rfx

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 25, 2009, 10:49:07 am »
Witam wszystkich. Mam zamiar zainstalować Prestashop. Będzie to moja pierwsza instalacja i w związku z tym mam pytanie czy lepiej wziąć stabilną polską wersję 1.1.x czy obecną betę 1.2.x z SVN?

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:08:29 pm »
Witam wszystkich. Mam zamiar zainstalować Prestashop. Będzie to moja pierwsza instalacja i w związku z tym mam pytanie czy lepiej wziąć stabilną polską wersję 1.1.x czy obecną betę 1.2.x z SVN?


Obecną, jest w pełni działająca. Może nie ma wszystkich typowo polskich modułów. Ale to zawsze można dograć z wersji poprzedniej.

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 26, 2009, 02:10:31 pm »
Witam,
A ja mam zaś taki problem, że potrzebował bym wyświetlić jedynie cenę netto na stronie produktu, a w obecnej wersji jest jedynie możliwość wyświetlenia Netto i Brutto ale wtedy na stronie głównej robi się z tym bałagan... Proszę o pomoc....

Pozdrawiam :)

Z tego co się orientuje to w opcjach produktów jest wybór jaką cenę pokazywać? Brutto, Netto, Netto i Brutto (Ustawienia->Produkty)

*

Offline memento08

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 27, 2009, 12:17:41 am »
Z tego co się orientuje to w opcjach produktów jest wybór jaką cenę pokazywać? Brutto, Netto, Netto i Brutto (Ustawienia->Produkty)

Tak, ale w tym w opcji Netto i Brutto na stronie głównej w polecanych produktach robi się bałagan podczas wyświetlania 2 cen... i szukam rozwiązania jak by to zmienić na stronie głównej...

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 28, 2009, 06:39:00 pm »
zmień plik tpl dla homefeatured. Możesz to ułożyć jak chcesz na stronie głównej.

*

Offline pluton

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 03, 2009, 07:30:23 pm »
Moglibyscie dodac do /mails/pl/ pliki order_merchant_comment .txt i .html bo przy wysyłaniu emaila do klienta pojawia się błąd, że nie ma tych plików ??

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2009, 04:33:08 pm »
Moglibyscie dodac do /mails/pl/ pliki order_merchant_comment .txt i .html bo przy wysyłaniu emaila do klienta pojawia się błąd, że nie ma tych plików ??

Poprawione i na svnie...

*

Offline rakone

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Projekt: Pełna wersja polska 1.2x - PrestaShopPL
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 19, 2009, 12:33:23 pm »
witajcie

prosze o udostepnienie albo o przeslanie na e-mail: rakkk@wp.pl waszej wyeksportowanej paczki jezyka polskiego... takiej w ktorej teraz najwiecej jest przetlumaczone :) albo linka skad moge takowa pobrac :)

sam mam jakas wersje nie do konca przetlumaczona, i klient czasem dostaje informacje w jezyku obcym, a ja mam menu po angielsku, itd... z gory dziekuje za pomoc :)