wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie wyświetla pełnej nazwy produktów

  • 1 Odpowiedzi
  • 857 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ukwyspa

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Nie wyświetla pełnej nazwy produktów
« dnia: Luty 14, 2012, 11:07:59 am »
Witam,

Od razu link do strony: www.polskaksiegarniawyspa.co.uk tak zajmuje się modyfikacją szablonu pod swoje potrzeby kilka produktów wprowadzonych przykładowo, ale niestety w liście polecanych produktów na stronie głównej, nie wyświetla ich pełnej nazwy. Sklep mam ustawiony na czyszczenie, tak żeby widzieć zmiany w tpl, ale mimo to ciągle przy zmianie w product-list.tpl nie zmienia mi tego, szukałem dalej, wprowadzałem zmiany w innych plikach, ale też nic. Gdzie dokładnie zmienić to tak żeby wyświetlała się pełna nazwa, a nie tylko początek. Przesukałem forum znalazłem http://prestashopforum.pl/index.php?topic=6404.0 niestety tak wątek też urywa się na moim pytaniu. No i oczywiście witam wszystkich, widzę, że ten projekt dzięki Wam ma szanse się dalej rozwijać, mam nadzieję, że dacie radę pomóc też i mi.

*

Offline chemik

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
    • NoweKoronki.pl
Odp: Nie wyświetla pełnej nazwy produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2012, 01:17:14 pm »
w product-list znajdź
<a href="{$product.link}" title="{$product.name|truncate:32:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}">{$product.name|truncate:27:'...'|escape:'htmlall':'UTF-8'}[/url]
truncate:27 - 27 to ilość znaków jaka jest pobierana z nazwy pokombinuj z tym lub usuń i zostaw samo
{$product.name}