wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zaawansowany Programista - pilnie

  • 1 Odpowiedzi
  • 1397 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Big3

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Zaawansowany Programista - pilnie
« dnia: Marzec 13, 2012, 11:38:34 am »
Nasza firma poszukuje w trybie pilnym osoby do dokończenia sklepu opartego na skrypcie Preta Shop.

Sklep jest już działający, ale niedokończony. Zostało już mało pracy. Poszukiwana osoba z doświadczeniem, która ma wiedzę i umiejętności, i która poradzi sobie ze sklepem. Porzucenie projektu nie wchodzi w grę, będą przewidziane kary za takie nieodpowiedzialne działania, na szkodę naszej firmy. Traktujemy poważnie Wykonawce i tego samego będziemy oczekiwać w zamian.

Do zrobienia zostało:

W podsumowaniu w dacie trzeba zmienić miesiące z angielskich na polskie.
Trzeba dokodować stronę: Kontakt i Porfolio. Strony banalne, więc nie powinny być problemem.
Dokodować trzeba blog
Dokodować trzeba będzie pozostałe strony, które są w przygotowaniu (będą osobno wyceniane ok. 5 stron dodatkowo).
Trzeba srobić ewentualne drobne poprawki pod różne przeglądarki.
Do usunięcia są ewentualne błędy w działaniu strony, na razie takich nie stwierdziliśmy, ale mogą być.

W wycenie proszę podać kwotę BRUTTO za realizację powyższych punktów i wiążący termin realizacji. Strony dodatkowe będą wycenione osobno.
Bardzo oczekiwana osoba/firma, która za kilka dni nie zniknie z rynku, bo chcemy rozwijać sklep.

Oferty prosimy przesyłać na adres: na3@na3.pl
Firma zlecająca: www.na3.pl

*

Offline arek785

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Zaawansowany Programista - pilnie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2012, 06:34:44 pm »
Pana oferta jest źle przedstawiona, ponieważ napisał Pan, że potrzebuje pilnie ZAAWANSOWANEGO PROGRAMISTE. Ale w treści później nie ma ani jednego słówka po co by był potrzebny programista. Strony ma wykonać ale od strony? Graficznej? Ma zakodować templatka? Czy ma napisać moduł  który obsługuje dana strone? Programista czy KODER? Dodatkowe strony będą jako podstrony w sklepie? Czy też mają być całkiem osobne strony? Wydaje mi się, że bardziej potrzebuje  Pan dobrego webdevelopera niż  programiste. Napisałem ten post ponieważ po przeczytaniu nie zrozumiałem co tak naprawde ma robić osoba zatrudniona. Pozdrawiam!