wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zlecę wykonanie sklepu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1504 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PiotrPi

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Zlecę wykonanie sklepu
« dnia: Marzec 05, 2012, 02:59:44 pm »
Witam

Poszukuję osoby, która zajęłaby się sklepem od instalacji po ewentualny support w razie potrzeby.
Nie chcodzi mi o zwykła instalację skryptu, bo to sam jestem w stanie wykonać, chciałbym otrzymać sklep gotowy do działania i skonfigurowany zgdonie z wymaganiami (stawki VAT, płatności dotpay, wszystko po polsku).
Prawdopodobnie będzie też projekt graficzny do przeniesienia na prestę lub szablon, ale tu jeszcze się nie zdecydowałem.

Proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam
Piotr

*

prestapro

  • Gość
Odp: Zlecę wykonanie sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2012, 12:39:05 am »
Witam. Jestem w stanie zrobić wszystko za bardzo małe pieniadze. Znam dobrze kody presty (chodzi o jezyk programistyczny php) oraz wdrażanie grafiki i konfiguracja modułów. Jestem w stanie w ciągu 2dni zrobić Panu szablon który figuruje np. na http://www.templatemonster.com/prestashop-themes.php?from=1&type=43   . Znam photoshopa, więc z grafiką problemu nie będzie. Czasa realizacji (jeśli dostane wszystkie dane to max tydzien - wliczajac szablon ktory sobie Pan wybierze w/w strony) Cena to max 500zł. Potrafię również przerabiać moduły presty (np. do porownywarek bo czesto zmieniaja skladnie) tak aby Panu wszystko grało. Dodam również, że zajmuję się bezpieczeństwem webaplikacji i dodatkowo wykonam sprawdzenia bezpieczństwa Pańskiego sklepu (skorzystaly z moich uslug firmy sstore.pl, shoper.pl, intellect.pl i inne). Pozdrawiam!

*

Offline peter3

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Zlecę wykonanie sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2012, 04:35:13 pm »
Witam. Jestem w stanie zrobić wszystko za bardzo małe pieniadze. Znam dobrze kody presty (chodzi o jezyk programistyczny php) oraz wdrażanie grafiki i konfiguracja modułów. Jestem w stanie w ciągu 2dni zrobić Panu szablon który figuruje np. na http://www.templatemonster.com/prestashop-themes.php?from=1&type=43   . Znam photoshopa, więc z grafiką problemu nie będzie. Czasa realizacji (jeśli dostane wszystkie dane to max tydzien - wliczajac szablon ktory sobie Pan wybierze w/w strony) Cena to max 500zł. Potrafię również przerabiać moduły presty (np. do porownywarek bo czesto zmieniaja skladnie) tak aby Panu wszystko grało. Dodam również, że zajmuję się bezpieczeństwem webaplikacji i dodatkowo wykonam sprawdzenia bezpieczństwa Pańskiego sklepu (skorzystaly z moich uslug firmy sstore.pl, shoper.pl, intellect.pl i inne). Pozdrawiam!

Jestem również zainteresowany ofertą która Pan przedstawił i taką ceną. Potrzebuję własnie kogoś kto się zna na prescie i grafice by pomógł mi postawić prosty ale ciekawie wygladajacy sklepik. Prosiłbym o kontakt na prive gg:3777626  bądź tel. 530075200
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 04:58:31 pm wysłana przez peter3 »

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zlecę wykonanie sklepu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2012, 10:51:25 am »
z checia podejme sie zlecenia, portfolio: http://4vip.pl
cena instalacji,konfiguracji wraz z grafika od 800zl. wiecej info na desig@4vip.pl.
design4VIP z innej strony...