wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana domeny sklepu

  • 4 Odpowiedzi
  • 4322 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jaason

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Zmiana domeny sklepu
« dnia: Sierpień 13, 2009, 11:28:53 pm »
Witam
Postanowiłem zakupić domenę dla swojego sklepu (istniejącego już sklepu) i tutaj pojawia się problem, gdyż pod tą domeną sklep źle jest wyświetlane bez obrazków, cssów etc..
jak i gdzie przypisać nową domenę w PrestaShop by to zadziałało?
Szukałem w konfiguracji w ustawieniach w panelu administracyjnym jednak nic ciekawego tam nie ma.

*

Offline wejder

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Zmiana domeny sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2009, 12:44:49 pm »
Zrób refresh :)
Pomaga :)

*

Offline Maroo

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Zmiana domeny sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2009, 10:08:50 pm »
refresh - niiby o jaki ci chodzi bo nie wydaje mi sie zeby F5 pomogło. Piszę bo mam taki sam problem

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Zmiana domeny sklepu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2009, 09:02:34 am »
1. bez przykładu to sobie mozemy pogadac
2. jak kierujesz nową domenę na działający sklep na innej domenie to jest to działanie nieco bezsensowne ze wzgledu na seo
3. ustawienia które są ci potrzebne znajdują się w config/setting.inc.php
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline razieraziel

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Zmiana domeny sklepu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:35:08 pm »
Sory za odświeżanie starego tematu ale mam problem z domeną. Zainstalowałem preste pod domyślnym adresem, "presta.nazwa.pl/presta", potem wykupiłem domenę "presta.pl" i przypisałem ją na ten katalog, z ustawień folderu usunąłem "/presta" i zostawiłem "/". Sklep działa dobrze, ale przy dopisaniu do adresu "presta.pl/admin" wywala błąd 404 dopiero jak wpisze "presta.nazwa.pl/presta/admin" to otwiera mi się panel administracyjny ale bez obrazków z folderu "/img"         presta 1.3.1.1   obstawiam że to wina adresu który presta zapisała przy instalowaniu i teraz ma problem panel administracyjny katalogami