wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zaufane opinie w Ceneo

  • 4 Odpowiedzi
  • 2531 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fotosprzedawca

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Zaufane opinie w Ceneo
« dnia: Grudzień 03, 2010, 10:41:04 pm »
Czy ktoś wie jak i gdzie poprawnie wpisać skrypt do zaufanych opinii w Ceneo aby działał poprawnie zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Udało mi się wpisać kod do pliku order_confirmation.tpl i działa prawidłowo ale tylko przy płatności przelewem, dla płatności przy odbiorze niestety już nie działa. Może ktoś zetknął się już z tym problemem i mógłby się podzielić jego rozwiązaniem ?

*

Offline perfumis

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 53
  • 0
Odp: Zaufane opinie w Ceneo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2010, 09:24:33 pm »
Hm, zadziwiające stwierdzenie.
Co ma metoda płatności do skryptu dla ceneo.pl.
O ile pamiętam tam chodzi tylko o to by przesłać do ceneo id zamówienia i adres email klienta który kupił towar?
Czy to nie jest tak?
Rafał

*

Offline fotosprzedawca

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Zaufane opinie w Ceneo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2010, 08:00:27 pm »
Jeśli wiesz jak zainstalować skrypt bez względu na metodę płatności to się tym podziel. O ile dobrze zauważyłem na forum to też niedawno szukałeś w tej kwestii pomocy u fachowców. Być może już dostałeś taką pomoc, więc zamiast pisać o zadziwiających stwierdzeniach podziel się wiedzą jaką otrzymałeś z innymi. Po to jest to forum. Tobie pomagają, więc i ty pomagaj. Pozdrawiam.

*

Offline perfumis

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 53
  • 0
Odp: Zaufane opinie w Ceneo
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:07:51 pm »
Mądrala się znalazł, dlaczego mnie pouczasz?
Nie dostałem pomocy na tym forum - jak już szukałeś to trzeba było szukać dokładnie.
Jeśli chodzi o skrypt, to moje pytanie nie miało na celu wyśmiewanie się z Ciebie tylko zdziwiłem się że ceneo robi takie rozgraniczenie co do tego skryptu?
Przeczytałem jeszcze raz instrukcję obsługi napisaną przez ceneo i nigdzie nie piszą o rozgraniczeniu na rodzaj płatności. Chyba, że Ty piszesz o czymś innym.
<script type="text/javascript"><!--
ceneo_client_email = '{$email}';
ceneo_order_id = '{$id_order}';
//-->
</script>
<script type="text/javascript" src="https://ssl.ceneo.pl/transactions/track/v2/script.js?accountGuid=2b006534-c0ad-4d0a-89fc-b11b651a1c5e"></script>
Proszę żebyś już nie musiał znowu się męczyć szukając.
ps dam ci radę - bądź troszkę miły - bycie niemiłym obraca się przeciwko Tobie i to bardzo szybko...
pozdrawiam


*

Offline jbator

  • Użytkownik
  • **
  • 46
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • jbator.pl - portfolio - strony www, sklepy internetowe
Odp: Zaufane opinie w Ceneo
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2012, 06:07:49 pm »
Witam

Odświeżę trochę temat:

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam moduł do zaufanych opinii Ceneo dla Prestashop 1.4
Moduł integruje się z następującymi metodami płatności: bankwire, cashondelivery, paypal, przelewy24.pl (dodaje do modułu odpowiedni patch), platnoscipl (patch)
Z innymi modułami płatności nie testowałem ale jestem w stanie w razie czego opracować odpowiedni patch)

Posiadam również moduł dla zaufanych opinii Opineo...

Zainteresowanych zapraszam na moją stronkę...